Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet

Özsoy Tarım’dam Muhteşem Açılış

geyve-ozsoy-tarim-urunleri-yeni-isyeri-acilisi- (8)İlçemizin konusunda lider kuruluşlarından Özsoy Tarım Ürünleri yeni işyerinde görkemli bir törenle açıldı.

1992 yılından bu yana Geyve ile bölgedeki diğer  ilçe ve köylü üreticilere hizmet veren ve konusunda lider firma olan  Özsoy Tarım Ürünleri , üreticilere daha iyi , daha ferah bir alanda hizmet edebilmek adına , İncik Suyu Mahallesi Umurbey Caddesi Dörtyol Camii karşısındaki yeni işyerinde  hizmet vermeye başladı.

Açılış törenine; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Müftüsü Ali Erhun, davetliler, Konuk Firmalar katıldı.

Özsoylar Tarım Ürünleri Yön. Kur. Başkan Ömer Özsoy; hoş geldiniz konuşması yaparak, Müşteri memnuniyeti odaklı en üst düzey hizmet ile, kaliteli, güvenli ve en hızlı hizmeti sizlere Özsoy Tarım farkı ile sunmaya devam edeceğimiz yeni işyerimizin açılışına katılımlarından dolayı konuklarına teşekkür etti.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya konuşmasında; “Rabbim niyetinizi kabul etsin, bol kazançlar nasip etsin. Bu iş yeri hem ailesine hem de ilçemize kayırlı olsun.” dedi.

Geyve Kaymakamı kısa konuşmasında şunları söyledi: “Tarım ilçesi olan Geyve’nin, bu tarz bol seçenek sunan ve kaliteye önem veren iş yerlerine ihtiyacı var. İş yeri böyle bir boşluğu dolduruyor. İş yeri sahiplerine hayırlı ve bol kazançlar diliyorum.” Dedi.

Açılış kurdelesi yapılan duaların ardından İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Belediye Başkanı Murat Kaya ve İlçe Müftüsü Ali Erhun ile  birlikte kesti. Konuklara, firma sahipleri tarafından çeşitli minik hediyeler dağıtıldı. Açılış sonunda konuklara pilav-ayran ikramında bulunuldu.

Açılış ve pilav ikramı sonunda Öğlen namazına müteakip Dörtyol Camiinde Dünya Birincisi imamlarımızdan İstanbul Beyoğlu Kasımpaşa Piyale Paşa Camii İmam hatibi İshak Danış ile İstanbul Süleymaniye Camii baş imam hatibi Ekrem Nalbant hoca efendinin katılımıyla Kuran ziyafeti verildi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

4873 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle