Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Özel Bir Tv nin Huzur Sokağı İsimli Dizisinde Mona Roza sürprizi

ATV-HUZUR SOKAĞI MONA ROZAHuzur Sokağı’nda Dün Akşam Mona Roza Sürprizi Yaşandı.. Bilal’in Feyza’ya Gül Aldığı Sahneyi İzleyenler Sezai Karakoç’un Meşhur Akrostij Şiiri Mona Roza’ya Dinledi..

Özel Bir Tv”nin Reyting Rekortmeni Dizisi Huzur Sokağı’nda Dün Akşam Mona Roza Sürprizi Yaşandı. Huzur Sokağı’nın Dün Akşama Ekrana Gelen 25. Bölümünde Bilal, Feyza’ya Olan Aşkını Bu Kez Sezai Karakoç’un Mona Roza Şiiriyle Dile Getirdi.

Huzur Sokağı’nda Heyecan Sürüyor.. Saadet Hanım, Hasan Bey’in Bir Kızı Daha Olduğunu Öğrenir.
Şükra’nın da Şahit Olduğu Tartışma Büyür ve Saadet Hanım, Necmettin Bey’den Kızını da Yanına Alarak
Gidebileceğini Söyler.. Tartışmaları Kapıdan Dinleyen Hacer ise Mahalleden Ayrılma Kararı Alır.

ŞÜKRAN HASTALANACAKTIR..

Bilal, Şükran’ın Böbreğinden Rahatsız Olduğunu Öğrenir. Aileyi Bu Büyük Sıkıntıdan İse Saadet Hanım’ın Düşman İlan Ettiği Hacer huzur-sokagiYetişecektir.. Hacer, Şükran’a Böbreğini Vermeyi Kabul Eder. Bu Arada Bilal İse Büyük Bir Tehlike Yaşar. Şükran’dan Ayrılan Emre, Evinden Aldığı Silanla Bilal’in Taksisine Biner.

MONA ROZA SÜRPRİZİ

Bu Arada Huzur Sokağı’nda Dün Akşam Mona Roza Sürprizi Yaşandı. Ünlü Şair Sezai Karakoç’un Yazdığı Akrostij Şiir ve Özellikle Muhafazakar Kesimin Ezbere Bildiği Şiir Bilal’in Feyza’ya Gül Aldığı Sahnede Ekrana Geldi.. İşte o Şiir.. Mona Roza (Tek Gül)

Şeref ELMA-geyveyöresi.com

İŞTE O SAHNELER (video)

4793 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle