Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Ocak 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet

Geyve Anadolu Lisesinin Başarısı Sevindirdi…

Geyve Anadolu Lisesi öğrencileri, Oyak – Bolu Çimento Matematik Yarışmasında 3. Oldu.

Adapazarı Cevat Ayhan Fen Lisesinde yapılan sınava 40 okul katıldı. Okulun Matematik Öğretmeni Hüseyin Uçar rehberliğinde yarışmaya; 12/A öğrencileri Merve Ünalan, BernaYıldızhan,Hüseyin Bayar, 11/B öğrencisi Ömer Fıçıcı hazırlandı ve katılarak dereceye girdi.

Yarışma sonunda öğrencilere duvar saati hediye edildi.

Geyve Andolu Lisesi Müdürü Erol Erdem konu ile ilgili açıklamasında: ‘Öncelikle öğrencilerimizi ve onları hazırlayan öğretmenimizi kutluyorum. Bu öğrencilerimiz aynı yarışmaya geçen yılda katıldı ve 9. oldu. Çalışmada süreklilik oldumu başarıda ardından geliyor, işte sonuç ortada. Bu yıl öğrencilerimiz ilde 3. Oldular, ülke genelinde 26. Oldular. Öğrencilerimizin başarılarını okul yönetimi olarak ayrıca ödüllendireceğiz. Kendilerini tekrar kutluyorum.’

Başarılı öğrenciler okulun öğretmenleri ile hatıra fotoğrafları çektirdi.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3902 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Anadolu Lisesi Öğrencilerine Ödül için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Başarılı öğrencileri çalışmalarının karşılığı, başarılarını tescillemişlerdir.Başarılarında, katkılarından dolayı tüm öğretmenleri kutluyorum. Gurur kaynağıdır.Başarı tüm Geyvenin onurudur.Başarının dalga dalga yayılarak Türkiye birincilerini çıkarmaktır.İlimizin ilk 10 a girmesini istiyoruz.Bu çocukların başarısı kadar başarısızlıklarda bizim eserimizdir.Gereken destegi ve ilgiyi gösterirsek onlarıda istenilen seviyeye getiririz.Hepsinin doktor,mühendis,savcı,hakim,öğretmen olmasını istemiyoruz.İtfaiyeciye,ormancıya,hizmetliyede ve çiftçiyede ihtiyacımız var.Onları hor görmek değil bizzat hayatın gerçeğidir.Kabüllenmek erdemliliktir.Başarısızlıkların teşhisini koymalı ve çözüm yollarını birlikte bulmalıyız.Tüm eğitimcilerin ve velilerin çalışmalarında başarılar dilerim.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle