Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Şubat 2013 | Alt Haberler, Geyve

Osmanlı Konutlarında  3.Etap Kazı Çalışmaları başladı.

geyve belediyesi osmanlı konutları 3. etapGeyve Belediyesi  Halkımızı Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor.Geyve Belediyesi Osmanlı Konutları 3.Etap’ın Temel Kazma Çalışmaları Başladı..

 Geyve Belediyesi tarafından daha önce 1 ve 2. Si yapılan Geyve Belediyesi Osmanlı Konutları 3.  Blokların yapımı için temel kazıma çalışmaları başladı. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Nedim Kaya ile birlikte 3. Blok kazı çalışmalarını inceledi.

 Geyve’ye Sosyal Belediyecilik anlayışı kazandırdık.

 Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamada; ”Her zaman halkımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Daha öncede söyledik, şimdi de söylüyoruz. Geyve’yi geleceğe güvenle taşıyoruz. Çöp toplayamayan, araçlarını tamir bile ettiremeyen, döşeyecek 1 metrekare kilitli taşı kalmayan, itibarı zedelenmiş bir belediyeden geleceğe güvenle bakan,  sosyal belediyeciliği en ön planda tutan bir belediyecilik anlayışıyla ilerliyoruz. ” Dedi.

1748 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle