Hoşgeldiniz  

Erdinç TUNA | 28 Kasım 2011 | Erdinç Tuna, YAZARLAR

Okuyucularımızdan özür Diliyoruz…

2. ayı mızı doldurduğumuz bugünlerde sizlere daima doğru gördüğünü doğru, yanlış gördüğünü yanlış diyerek yazan Geyvemedya.com yine saldırıya uğradı.

 

Geyve İlçesinde kurulduğu günden bugüne yaklaşık 2 aylık süre zarfında bazı tabuları yıkan haberciliği, duyarlılığı Geyvelilere yansıtmaya çalışan sitemiz http://geyvemedya.com bir kez daha çirkin saldırılardan nasibini aldı.

 

Saldırı sonrası yaklaşık 1 gün sizlerden ayrı kaldık. Saldırıyı düzenleyen şahıs yada şahıslar mutlu oldular m? Bilmiyorum.

Sitemizin bazı bölümlerinde saldırıdan dolayı sorunlar mevcut.Siz okuyucularımızdan gelen istekler doğrultusunda bazı bölümlerdede değişikliğe gideceğiz…

 

Ama çalışmalarımızı bu yönde hızlandıralım derken bazı kendini bilmezlerin sayesinde bir adım ileriye gitmemizin önü kesilmeye çalışıyor..Ama bu olaylar zannetmesinki bizlerin hızını kesmeye değil daha çok bizi siz okuyucularımızdan aldığımız destek le habercilik konusunda kamçılıyor.

 

Biz http://Geyvemedya.com olarak kaldığımız yerden devam edeceğiz.Kötü niyetli kişiler istedikleri kadar saldırsınlar, Rabbim bizlerin ne şekilde çalıştığını görüyor, Geyveliler görüyor..Bu olaylar bizleri yıldıramayacaktır.
Oluşan bu istenmeyen durum nedeniyle tüm okurlarımızdan özür diliyoruz….

 

1126 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle