Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Manşet, Videolar, Yaşam

İLÇEMİZ  BU ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYDU

IMG_0313Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kur’anı Kerim Okuma ve Ezan Okuma Dalında  Dereceye Girdi.

Sakarya İlçe İmam-Hatip liseleri ve Adapazarı Merkez İmam-Hatip lisesi olmak üzere toplam 13 imam-hatip lisesinin  yarıştığı Hafızlık,  Kur’ anı Kerim Okuma  ve Ezan okuma dallarında gerçekleşen  yarışma  Pamukova Kültür Merkezinde yapıldı.

Yarışmaya büyük emek vererek hazırlanan Hafızlık dalında  Ahmet Özbek , Kur’ anı Kerim okuma dalında Emre Çetinnar ve Ezan okuma dalında Adem Duyar öğrencilerimiz  ve GEAİHL Müdürü Ali  Arıcıoğlu, GEAİHL Mdr Yardımcısı İbrahim Özkan, Meslek Dersleri hocaları Hüseyin Akbaş, Emin Yemiş, GİMDER Yönetiminden  Mutlu  Ertuğ  katıldı.  

Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen katılımcılar  yarışmadan  büyük bir  heyecan duydular. Büyük bir coşku içerisinde gerçekleşen yarışma da Hafızlık dalında Ahmet Özbek İl Beşincisi,  Kur’ anı Kerim okuma dalında Emre Çetinnar İl Üçüncüsü, Ezan Okuma Dalında Adem Uyar İl İkincisi oldu.

Yarışma dereceye giren öğrencilere Pamukova kaymakamı ve ilçe milli eğitim müdürünün plaket ve hediye vermeleri ile son buldu.

Haber:Mutlu Ertuğ


Sakarya İmam hatip Liseleri arasında kuranı… ile geyvemedya

2721 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Öğrencilerimizle Gururlandık.. için 1 yorum

  1. Hasan Can Kutlu dedi ki:

    Tebrikler.. okul başarısı ekip işidir, kimse dışlanmamalı… herkes elini taşın altına sokmalı.. okulu idare öğretmen beraber yönetir…. unutulmamalı… kimseyi itip kakmadan herkes elini taşın altına koymalı.. okul, öğretmenlerle yönetilir unutulmamalı. daha nice başarılar bekliyoruz. yeni bina da oluyor… kim tutar seni geyve ihl… ihller vizyon ve misyon sahibi olmalı… öğretmene yukardan bakılmamalı… demokratik sivil bir okul daha güçlü olur..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle