Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ağustos 2011 | Geyve, Manşet, Yaşam

Numan Kısa, Sapanca’da iftara davetliydi…

Geyve Belediyesi Özel Kalem Müdürü  Numan Kısa, meslek grubu dostlarıyla Sapanca’da iftarda buluştu…

Sapanca Belediyesi Özel kalem Müdür Şafak Başoğlu’nun misafir ettiği özel kalem müdürleri Sapanca Gölü’nün eşsiz güzelliğimde iftarlarını açtılar.

 

Sapanca Gölü kıyısında bulunan Özkum Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Orhan Bayraktar, Bilecik Belediyesi Özel Kalem Müdürü Nihat Can, Muğla Fethiye Belediyesi Özel Kalem Müdürü Alaattin Bali, Akyazı Belediyesi Özel Kalem Müdürü İrfan Kardeş, Geyve Belediyesi Özel Kalem Müdürü Numan Kısa ve ev sahipliği yapan Safak Başoğlu katıldı.

 

İftar yemeğinden sonra Sapanca sahilinde gezen ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar Sapanca gölü kıyısında meslekleri hakkında fikir alışverişinde de bulunan özel kalem müdürleri, birbirleriyle sohbet edip hasret giderdiler.

 

Özel Kalem müdürleri Sapanca’yı çok beğendiklerini belirterek Şafak Başoğlu’na ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek Sapanca’dan ayrıldılar.

1004 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle