Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Neşet Yıldırım Konuklarını Ağırladı…

 1004042_4944637855591_320250090_nGeyve İlçesi esnaflarından  “Yıldırım Kuyumculuk ve İnşaat ”  Neşet Yıldırım konuklarını ” Beyaz’ın Yeri” (İsmail Bayıl’ın Yeri) de ağırladı.

Doğum günü nedeni ile kuzu sözü veren Neşet Yıldırım, sözünü Beyaz İsmail’in Yerinde yerine getirdi.

Yıldırımın davetine; Geyve eski kaymakamı olan, İstanbul Vali Yardımcısı Celalettin Dinçer ve Eşi, Geyve eski hakimi, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve Eşi-Oğlu, İstanbul-Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Kaya, Geyve eski savcısı, Gebze Savcısı Hacı Emin Türkoğlu, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık ve Eşi, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Kızılay Şb. Başk. Recep Tosun, Geyve eski İcra Müdürü Mevlüt Yılmaz, YILMAR sahibi Mustafa Yılmaz katıldı.

Neşet Yıldırım konuklarını karşılayarak tek tek ilgilendi. Mekan sahibi İsmail Bayıl neşeli tavrı ve anlattığı fıkralar-anılar ile hoş dakikalar yaşattı.

Konuklar; Dinçer, Yağcı ve Türkoğlu Geyve’de geçirdikleri yıllarda kurdukları dostlukları anlatarak, unutulmaz anıları ve dostları olduğunu aktardılar ve dostlarını davet ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3016 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle