Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Haziran 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Siyaset, Spor

Neşet Çakır Sakarya İşitme Engelliler Spor İl Temsilciliğine atandı.

n.çakır.1İl Genel Meclis Üyesi ve İl Daimi Encümeni Neşet Çakır İşitme Engelliler Spor Federasyonu Sakarya İşitme Engelliler Spor  İl Temsilciliğine atandı.

 Çakır; yaptığı açıklamada her şeyden önce Sakarya’mız için  hayırlı olmasını diliyorum.Sakarya camiasında  Spor’un içinde olan birisi olarak amaçlarının bedensel  ve işitme engelli sporcularımızı topluma kazandırmak düşüncesi içersinde olduklarını belirterek, sporunda bu konuda en önemli araç olduğunu belirtti.

Çakır ayrıca; Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonun çalışma programı doğrultusunda Sportif çalışmaların yürütüleceğini ifade ederek İşitme engelli bireylerin spor ile yaşamın içinde hem ruhsal hem de bedensel yeteneklerini geliştirerek öz güvenleri tam sağlıklı bireyler olarak topluma kazandırılması yolunda çalışmalarına devam edeceklerini , bu süreçtede  yapılacak olan çalışmalara şehrimizin siyasilerinden, yöneticilerinden manevi desteklerini esirgememelerini istedi… 

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

tırsan-da-ölüm1

1870 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle