Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ağustos 2012 | Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sakarya, Siyaset

 AK Parti Sakarya Milletvekili Dr. Hasan Ali Çelik, Köy Muhtarları ile toplantı yaptı.

Geyve Kültür Merkezinde yapılan ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Dr. H.Ali Çelik , Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Ak Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İl Genel Meclisi Encümen Üyesi Şükrü Çelik ile Neşet Çakır ‘ın katıldığı toplantıya 2012 yılında yapılan hizmetleri değerlendirmek ve Köy Muhtarlarını bilgilendirmek üzere  İl Özel İdaresi Köye Yönelik Hizmetler Daire Başkanı D.Ali Dal daire müdürleri Yaşar Yurdakul ve Şeref Kurt ile birlikte  katıldı.

AK Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak ile Geyve Belediye başkanı Murat Kaya; kısa birer ‘Hoş Geldiniz’ konuşması yaptı.
AK Parti Sakarya Milletvekili Dr. Hasan Ali Çelik: “Köylere şimdiye kadar yaptığımız hizmetler, noksanları ve yapılması gerekenlerin neler olduğunu bizzat muhtarlarımızdan dinleyip, nelerin yapılıp-yapılmadığı, ne zaman yapılabilirliği hakkında ilk ağız yetkililerden öğrenmek için toplandık.”dedi.

Geyve’ye bağlı olan köy muhtarları köylerinin giderilmesi gerekli olan sorunları ve neler yapılmasını istedikleri hakkında söz alarak dile getirdi. Bunun haricinde köylerinde yol, sulama suyu, elektrik, içme suyu, okul, cami, köy konağı ve bahçelere giden yolların açılması hakkında bilgiler içeren dosyaları arz ettiler.

M. Hamdullah ERGİN

 

 

 

 

 

 

2593 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Muhtarlarımız Vekil Çelik’e Sıkıntılarını Dile Getirdiler. için 5 Yorum

 1. malumatfuruş dedi ki:

  Hasan Ali Çelik’in kendine faydası yok,muhtarlara ne faydası olacakki. Gelip buralarda milletin gazını alıp gidiyorlar. Birdaha seçilemeyecek olmanın psikolojisi zor olsa gerek,saltanat bitiyor.On dönüm bostan ……

 2. malumatfuruş dedi ki:

  Köye yönelik hizmetler daire başkanı ve müdürleriymiş.
  masabaşı işler bunlar sanırım.
  Hem hizmetler diğer ilçelerden Geyve’ye,Taraklı’ya gelemiyor.Taraklının köy yollarını gidin görün. masa başında oturmakla hizmet olmuyor.Taraklı-Akçapınar köyü yoluna bir bakın.Taraklı kazkıran sapağından sonraki yollara bir bakın.İnsanlara yahudi işkencesi yapsan bu kadar olur.

 3. ersin dedi ki:

  murat kaya köylerin sorunlarını bırak ilgenel meclisi ve özel idare ilgilensin.
  sen önce geyve merkezin sorunlarını sıkıntılarını halletsen diyorum..
  hasan ali çelik en azından vatandaşın gönlünü alıyor ya siz ona bakın,
  geyvenin vekili cezaevinin ordan butarafa geçmiyor.

 4. geyve dedi ki:

  malumatfuruş sen gel yap o zaman bu işleri burdan atıp tutma!!!

 5. malumatfuruş dedi ki:

  Bişeyi atıp tuttuğum yok,gaz almaktan,nefisleri yuceltmekten başka bişey yok dedim o toplantıda.varsa sen söyle.üçüncü dönemi bitiyor,üç tane iyi bişey söyle bizde bilelim o vekilimiz olmayan kişiyle ilgili.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle