Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Ocak 2012 | Geyve, Köyler, Manşet

Geyve İlçesi Muhtarlar Derneğinde yapılan toplantıya tüm muhtarlar katıldı.

Dernek Başkanı Süleyman Pınar toplantı ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: ‘Her Perşembe günü mutlaka toplanarak, günlerin getirdiği konuları gündemimize alarak görüşmeler yaparız. Bu hafta da konuşulan konular arasında; ziyaret ettiğim İstanbul İli Şişli İlçesi Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün daveti ilk madde idi. Muhtar arkadaşlarımız topluca Sayın  Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etmeyi kabul ettiler. Ayrıca, Belediye Başkanımız Sayın Murat Kaya’da toplantımıza katılarak, arkadaşlarımızın çeşitli konularda yönelttiği soruları cevapladı. Kendilerine çok teşekkür ederim.’

Başkan Murat Kaya kısa açıklamasında: ‘Değerli muhtarlarımızın toplantılarına katılarak, bilgi alışverişinde bulunmak beni her zaman memnun etmiştir. Kurduğumuz sağlıklı diyaloglar ile, oluşan sorunları kısa sürede çözüme ulaştırmak şansınıda yakalıyoruz. Muhtarlarımıza kolaylıklar ve başarılar diliyorum.’ Dedi.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

1033 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle