Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Köyler, Manşet, Yaşam

Muhtarlar DOKAP’ı Ziyaret Etti…

 

dokap.19Geyve Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen Doğu Karadeniz Gezisine katılan muhtarlar, Giresun İlindeki DOKAP merkezini ziyaret etti.

Dokap Başkanı Ekrem Yüce konuklarına  tesis bahçesinde akşam yemeği ikram etti. Muhtarlar geceyide, Giresun İli Otecilik Okulu Uygulama Tesisinde geçirdi.

Sabahleyin DOKAP merkezinde konuklarını karşılayan Başkan Ekrem Yüce konuklarına , Başkanı olduğu DOKAP ile ilgili kısa bir brifing verdi. Toplantıya, AKP İstanbul Milletvekili Hüseyin Bürke de katıldı.

Konukları ile toplantı sonrası birlikte çay içerek sohbet eden Yüce hasretlik giderdi. Tesis bahçesinde birlikte hatıra fotoğrafı çektirilirken Başkan Yüce’nin keyfine deyecek yoktu.

DOKAP Başk. Yard. Yusuf Ergene, Halkla İlişkiler Sorumlusu Şemsi Topatan ve Şub. Mdr. Yakup Kırdemir’in konukları ağırlarken gösterdikleri güleryüz nedeni ile muhtarlar tarafından ayrılış anında kutlandı.

Geyve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Pınar, Başkan Yüce’ye gösterdiği hüsnü kabul ve ev sahipliği için teşekkür etti.

Başkan Yüce kısa açıklamasında; Hemşerilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu, kapılarının her zaman açık olduğunu belirtti. Gelmek isteyenlerin önceden haber vermeleri halinde daha fazla zaman ayırabileceğini belirtti.

DOKAP – (Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı)

03.0.2011 tarih ve 642 Sayılı Kanun Hükmünde karaname ile kurulmuştur. Doğu Karadeniz Bölgesinde (Artvin-Bayburt-Giresun-Gümüşhane-Ordu-Rize-Samsun-Trabzon) temel altyapı ihtiyaçlarını karşılamayı ve bölgede ekonomik kalkınmanın ve sosyal gelişmenin hızlandırılmasını hedeflemektedir. Başkanlık Giresun İlindedir.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2283 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle