Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ocak 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Spor

Minik Karatecilerden Ziyaret…

madalyalı karateciler.8Geyve İlçesi HEM Müdürlüğü tarafından açılan kurslarda yetişen ve katıldıkları müsabakalarda başarılı sonuçlar alan sporcular, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant’ı makamında ziyaret etti.

Camili Yeni Kent Spor Salonunda MEM Okullar arası yarışmalar kapsamında; küçükler, yıldız, gençler okullar arası karate il birinciliği yapıldı.

Yarışmalarda dereceye giren sporcular antrenörleri; Uğur Kobaş, Memduh Sakarya ve Yaşar Ordu ile İlçe Milli Eğitim Müdürünü ziyaret etti. Ziyarette; İlçe HEM Müdürü İrfan Karaçayır, Md. Yrd. R. Nasır Günbilek, İlçe Milli Eğitim Şb. Md. Mehmet Doğan ve Davut Karamehmetoğlu, sporcuların aileleri de hazır bulundu.

Ziyarette 19 madalya alan sporcular için pasta kesildi ve ikramlarda bulunuldu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant kısa konuşmasında şunları söyledi: ” …Başarılarınızın devamını diliyorum…Katılacağınız müsabakalarda başarılı sonuçlar bekliyoruz…Başarılı sonuçlarla geldiğinizde üzerimize düşen görevi seve seve yerine getireceğiz…”

Takım antrenörü Uğur Kobaş kısa açıklamasında: “…Başarılarımızı paylaşmak istedik…Başarılarımız ekip işi…Antrenörlerimize teşekkür ediyorum…Kaymakamımıza, Milli Eğitim Müdürümüze, Halk Eğitimi Merkezi Müdürümüze destekleri için teşekkür ederim…Geçen yıl düzenlediğimiz ödül töreni ilde hala konuşuluyor…Destek olduğu sürece başarılı olunur, başarılı olunca da madalya gelir, madalya gelince de destek olur… İlginize teşekkür ederiz…” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

990 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle