Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 12 Ocak 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Siyaset, Videolar

“Zeki Toçoğlu bana çok kızıyor”

buyuk20Dişli’den Toçoğlu İçin İlginç Benzetme!

AK Parti Sakarya Milletvekili ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Dış Ekonomik İlişkilerden sorumlu Danışmanı Şaban Dişli medyatime.com’da bugün yayınlanan “Raif Ugan ile Gündem” programının canlı yayın konuğu oldu.
TOÇOĞLU İÇİN NE DEDİ?
Milletvekili Şaban Dişli yerel ve genel siyasete dair çarpıcı açıklamalar yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz ile aralarının bozuk olduğuna dair iddialara cevap veren Dişli, ilginç bir benzetme yaptı ve “Zeki Toçoğlu bu şehrin abisidir” dedi. Dişli “Zeki Toçoğlu bana çak kızıyor. Çünkü ben ona çok sorun yüklüyorum” diyerek espri yaptı ve “Bizim küsmek gibi bir lüksümüz olamaz” dedi.
ALİ İHSAN YAVUZ İLA KAVGA ETTİLER Mİ?
Dişli, Raif Ugan’a çok çarpıcı açıklamalar yaparken, samimi açıklamalarda yaptı. Ugan’ın “Ali İhsan Yavuz ile yüksek sesli bir tartışmanız olduğu söyleniyor. Bu konuda diyeceksiniz?” şeklindeki sorusuna ise; “Dedim ye bizim böyle bir lüksümüz yok. Ali İhsan bey benimle aynı düşüncede olmayabilir, ben de onunla aynı düşüncede olmayabilirim. Biz her şeyi açık açık konuşuruz. Herkes dinler. Sonra benim bulunduğum ortamda bağırma çağırma da olmaz. Ben bu partinin kurucusuyum. 30 kişiden biriyim. Zaten Ali İhsan Yavuz’un görgüsü, terbiyesi de böyle bir şeye fırsat vermez” dedi.
SANGARİUS VE SIRMA SU VE SAKARYASPOR
Şaban Dişli, şehirde sıkça konuşulan Sangarius Alışveriş Merkezi, Sırma Su ve Sakaryaspor konularında da çok samimi ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

KAYNAK:http://www.medyatime.com/

74907_10151318983510675_120568910_n

DİŞLİ’NİN ÇARPICI AÇIKLAMALARINI 
VİDEO’DAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

2009 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle