Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

MİLLETVEKİLİ DİŞLİ’DEN GEYVE’DE AÇIKLAMA

ak parti murat kaya eşme -doğantepe mitingi40AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli İktidarları Döneminde Yapılan Hizmetlere Muhalefetin Bakış Açısını Eleştirdi.

Milletvekili Dişli; Denizin üstüne yol yapsak,’’bunlar yüzme bilmiyor’’derler.

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli,Geyve’nin Eşme Köyünde düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti.Dişli,AK Parti İktidarının geldiği nokta’dan bahsederken,’’Sağlıkta geldiğimiz nokta,ulaşımda geldiğimiz nokta belli.Eskiden hastaneye iki kişi giderdi,biri doktor kuruğuna girerken,diğeri ilaç kuyruğuna girerdi.Şimdi,durum böylemi? Ulaşımda geldiğimiz nokta ortada.Ülkenin her bir yanı bölünmüş yollarla çevrili.Marmaray gibi yıllardır hayallerde olan bir düşünceyi hayata geçirdik.Ama,biz denizin üstüne yol yapsak,bazıları,’’Bunlar yüzme bilmiyor.Ondan yol yaptılar’’derler.

BAŞBAKANIMIZA SAHİP ÇIKALIM

Dişli, yerel seçimlerin önemine değinerek,’’Bu yerel seçimler çok önemli.Ülkemiz üzerine oynanan oyunlar çok cepheli.Güçlü ve büyüyen Türkiye’yi istemeyenler var.Başbakanımız sadece ülkemiz için değil dünya konjektörü içinde çok önemli.O nedenle bu yerel seçimler çok önemli.  Biz, vatandaşımıza hizmet için varız. Milletimize söz verdik, Sakarya’da en yüksek oyu alacağız. Her dönem çeşitli oyunlarla karşılaştık. Sizlerin desteği ile hizmet sevdamızın devam edeceğini biliyoruz, bundan hiç şüphemiz yok’’dedi.

1042771418

1373 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Milletvekili Dişli; Denizin üstüne yol yapsak,’’bunlar yüzme bilmiyor’’derler. için 1 yorum

  1. sondef dedi ki:

    ne demek şimdi bu siz hele bi yapın yeterki bırakın konuşan konuşssun

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle