Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Siyaset

 MHP’nin Geyve Adayı Mehmet KIR

mhp-sakarya-21_ag_14MHP Sakarya Parti binasında haftalık basın toplantısı düzenleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Geyve başkanlarını kamuoyuna tanıttı. Bülbül, MHP Geyve İlçe Başkanlığına Cemalettin Dinçer getirildiğini belirtti. Geyve MHP Adayı Mehmet KIR toplantıya katıldı.

Bülbül, yaptığı açıklamada Konya’ya yapılacak olan “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” adlı mitingi ile seçim çalışmalarına start aldıklarını ifade etti. Bülbül, Konya mitingine Sakarya teşkilatı olarak yoğun bir katılım gerçekleştireceklerini belirterek, miting sonrasında Sakarya’da Belediye Başkan adaylarını halkla iç içe olacağını söyledi.

HERKES MHP’DE BİRLEŞMELİ
Kamuoyunda Ak Parti’nin çeşitli şirketlerle yaptıkları anketleri eleştiren Bülbül şunları kaydetti; “ Bu gün Sakarya’daki AKP belediyelerinden memnuniyet oranı ciddi ölçüde düşmüştür. Şimdi bunları yokmuş gibi gösterip, halkı kandırmaca çalışmalar yapıyorlar. Ancak sahaya indiğimiz zaman vatandaş bu şekilde düşünmemektedir. Bunu net bir şekilde görüyoruz. Vatandaş 20 senedir var olan bu yerel yönetim mantığından bıkmış durumdadır. Milliyetçi Hareket Partisi bugün Sakarya’daki bütün belediyelerin en kuvvetli adayıdır. Herkesi MHP’nin çatısı altında olmasını istiyorum. Bu nedenle Konya’daki miting sonrasında MHP il ve ilçe teşkilatı sahalarda olacağız. Adaylarımızla birlikte inşallah en doğru zamanda adaylarımızın açıklamanın planlarını yapıyoruz. Adayı illa erken açıklamamız demek her zaman bir muhalefet değildir. Ama geç kalmakta bazen sadece zamanla sebebiyle bir takım kayıplara sebep olabilir” dedi.

KAYNAK:Sakarya54.net

mhp-sakarya-21_ag_14

mhp-sakarya-21_ag_17

1997 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle