Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

MHP’den Basın Açıklaması

mehmet kır basın açıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi Geyve-Alifuatpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet KIR, Geyve ve Alifuatpaşa’da ilçe sakinlerine gelen SMS ler ile ilgili basın açıklaması yaptı. 

Gelen SMS e göre Geyve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Seçim bürosunda kavga çıktığı ve seçim bürosunun kapatıldığı şeklinde gelen ve gerçeği yansıtmayan SMS ile ilgili olarak Mehmet KIR, Geyve’de yapılmak istenen bu kara propagandaya kesinlikle imkân verilmeyeceğini ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül veren hemşerilerimize sükûnetle cevabın sandıkta verileceğini belirtti. Kır, sokakların karanlık olduğunu sokakların soğuk olduğunu belirterek, gençlerin sokaklara inmemesi gerektiğini, provakatif eylemlere prim verilmemesini rica etti.

Mehmet KIR, basın açıklamasının devamında M.H. P. İlçe Başkan Yardımcısı olan Zümrüt Karabağ’a ve Salih Bulut’a saldırı girişiminde bulunulduğunu fakat provokasyonlara gelmeden sükûnet içinde sandıkta Murat Kaya’ya gereken cevabın verileceğini belirtti.

Mehmet KIR, Adapostası Gazetesinin yazdığı ve yapıldığı iddia edilen silahlı saldırının kesinlikle MHP ile ilgisinin olmadığını da belirtti.

Mustafa Hamdullah ERGİN

3529 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

MHP’den Basın Açıklaması için 10 Yorum

 1. el kol dedi ki:

  sayın kır pazar günü safibeyde cenazede sizin konvoyunuz geçerken bazı arkadaşlarınız cenazede bulunan akplilere bizlere el kol işaretleri yaparak bizleri tarik etmeye çalıştı ve bunu yapanlar senin meclis üyelerinden insanlar pamaklarda silah çekende senin adamın unutma kin ve öfke başka birşey yok sizde

 2. isimsiz dedi ki:

  aynen öyle safibey köyünde bende şahit oldum adamlarda kin öfke başka hiç birsey yok bunlarda

 3. mert dedi ki:

  Arkadaşlar Dün Gece sms Geldi yanımdaki kişiye Gittik baktık Hiç birşey yok Herkes normal bi şekilde oturuyor Onlarda köy gezilerinde Geliyorlardı. Milleti Tahrik eden bence Bu sms olayı ve silah çekme olayını Mehmet Kır a Zarar vermek üzere kurlmş bi kara propaganda Resmen. Burdanda anlaşılıyorki Mehmet Kır Demekki Gelicek Önünü kesmek için ellerinden geleni yapıyorlar yaptıklarınıda Üstlerine Bulaştırıyorlar ALLAH Islah Etsin Ne diyim

 4. sinan dedi ki:

  yalanla biryere varamıssınız arkadaşlar adam silah çektide neden dışarıda

 5. Sezai dedi ki:

  arkadaşlar yandaş yorum yapmayın asıl yalan haber yapan akp dir ve açıkça ortadır siz kendinizi kandırıyorsunuz cep telefonlarına attığınız mesajlara ne diceksiniz komik durumu düşüyorsunuz gerçekten yok silah çektiler onu yaptılar bunu yaptılar hep yalan bu kadar basit bi partimisiniz yani bu kadar mı?

 6. geyve dedi ki:

  ya arkadaşlar ne kadar melek görünmeye çalışsada içindeki şeytanı ara ara kaçırıyor elinden hiç fark etmiyormusunuz ? gözleri dönüyor ağzından köpükler çıkıyor ah diyor kazara bi başkan olursam sorcam hepinize Rabbim Buna O Günleri Göstermesin

 7. geyve dedi ki:

  olayları provoka eden siz kendinizsiniz sayın mehmet kır gecen dönem seçimlere giremediniz ne kadar güzeldi ortamda gerginlik yoktu.sahlara çıktığınızdan beri şu geyvede gerginlik bitmiyor.mahallebaşında leven öztekin e ait kahve akparti secim irtibat bürosu olmasına rağmen bilerek ve kasıtlı olarak afiş astırıyorsun.neden ortamı gerip akpartililer afişini koparsın mhp li gençlerde koparanlarla kavga etsin kavga sebebi belli afiş söktüler de haklı olmaya çalış ama onu oraya asanda suç yok değilmi.Gelelim silah çeken kişiye o kişiyi sende çok iyi tanıyorsun her mitingte yanında olan kişi bu kişileri bir lider olarak sakinleştirmen gerekirken siz onlara daha fazla kin ve nefret yüklüyorsunuz.size karşı olan kişileri rahatlıkla tehdit edebiliyor seninle sonra görüşeceğiz diyebiliyorsunuz.Geyveli olarak geyve de huzur istiyoruz kardeş kareş geçinmek istiyoruz.

 8. geyveli dedi ki:

  Bu açıklama bana Yılmaz Erdoğanın bir reklam filmini hatırlattı; boyacı bır çocuk vardı ayakkabılarını boyamak istiyordu, sonra telefon çalıyor taklıdı yapıp konusuyordu, en sonundada hem yazdım hem oynadım dıyordu… Bunlarda kendı yazıp kendı oynuyor gayet başarılılar.

 9. hasan akkale dedi ki:

  bir MHP li olarak Mehmet kır ı MHP ye yakıştıramadım. Kır ın aday olarak kabul edilmemesi gerekirdi. çünkü geçmişi şaibeli, mahkemelik. su süreçte yaptıkları da bence gergin, sert, hiç hoş değil. ülkücü zihniyetle ilgisi olmadığını biliyorum. konvoylarına iki kez denk geldim ikisinde de rahatsız edici davranışlara şahit oldum. bir partili olarak adayımdan memnun değilim. eski ve yeni ilçe MHP başkanları cemalettin bey, Ahmet bey bunu bir uyarı gibi görüp ortamı sakinleştirmeliler. onların efendiliğini biliyorum akil insan olduklarına şahidim. gerekeni yapmalılar. Kır kaybedebilir ama MHP kaybetmesin.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle