Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 29 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve, Yaşam

Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu Geyve’de…

mehtap ar çoçuk tiyatrosu geyvedeSabancı Vakfı sponsorluğunda il il, ilçe ilçe gezen Mehtap Ar çocuk tiyatrosu Geyve’de öğrencilerle buluştu.

“OKUMAK, OKUMAK,OKUMAK” isimli müzikli oyunun yazarı Arslan Kacar. Yönetmen, Deniz Salman; Şarkı Sözleri: Aysel Gürel, Ayla Çelik; Müzikler: Ayla Çelik; Dekor ise Hikmet Karagöz.

Öğrencileri ve öğretmenleri çok sıcak karşılayan ve yakından ilgilenen Mehtap AR, izleyicilerden yoğun alkış aldı. Öğrencilerin çoğu, hayatlarında ilk kez tiyatroya geldiklerini, çok heyecanlı olduklarını ve tiyatroyu çok beğendiklerini söylediler.

Oyunun son bölümünde annesi rahmetli “Aysel GÜREL”den bahseden Mehtap AR, göz yaşlarını tutamadı. Ve ayrıca tüm öğrencilerden evlerine gidince, tüm yakınlarına “Seni Seviyorum”demelerini rica etti. AR, konuşmasını şu cümlelerle bitirdi: “Buraya gelmemizde emeği geçen Sakarya Valisine, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ve kendilerini çok sıcak karşılayan Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ve oyuna katılan, yağmur çamur demeden yürüyerek gelen tüm öğretmen, öğrencilere teşekkür etti.

MEHTAP AR KİMDİR:

6 Nisan 1957 İstanbul doğumluyum. Tiyatro hayatım 1962-1963 yıllarında Lale Oraloğlu Tiyatrosu’ndaki “Kötü Tohum” ve “Karanlığın İçinden” oyunları ile başladı. Nejat Uygur, Tevfik Gelenbe, Üç Maymun Kabare çalıştığım bazı tiyatrolardır.TV dizilerinde, sinema ve tiyatro oyunlarında yer aldım.

2464 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle