Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Ağustos 2011 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset

Kutluata: ‘İktidar Aracı Hızlı Gidiyor, Yakında Benzini Bitecektir.’…

 

MHP Geyve İlçe Yönetimi, MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, İl Başkanı Orhan Ünver ve İl Yön. Kur. Üyelerinden oluşan heyeti konuk etti.

 

MHP İlçe Başkanı Ali Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri konuklarını ‘Belediye Parkı’nda ağırladı.

 

Milletvekili Kutluata ziyarette yaptığı kısa açıklamada özetle şunları söyledi: ‘ Vatandaşımız adına  hükümetin çalışmalarını takip edeceğiz. Çoğunluğa sahip iktidarın iyi şeyler yapması lazım. 5 milletvekili olan iktidarın, İlimizin sorunlarını tanıyıp çözmeleri lazım. Bu dönemde çalışmalarını göreceğiz. Demokrasi, muhalefet ile başlar. Basın iktidarın eline geçerse muhalefetin sesi duyulmaz. Vatandaşımız gerçekleri yaşayarak görecek. Uygulamalar, iktidarın MHP’ yi dışlamak istediği bir projedir. MHP çok yakında Türkiye’de milliyetçi kesimin savunacağı bir parti olacaktır.

Siyasette dalgalanmalar oluyor. Yüksek oyun gücünün yaşandığı bir dönem yaşıyoruz. Gelecekte yaşanacaklar ile MHP’nin gerçek yapısını tanıyacaklar. İktidar aracı hızlı gidiyor, yakında benzini bitecektir. Vatandaşımız, AKP ve BDP ortaklığının aynı amaca hizmet ettiğini yakında görecektir.’

Namık CİHAN- Geyvemedya.com

695 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kutluata: ‘İktidar Aracı Hızlı Gidiyor, Yakında Benzini Bitecektir.’… için 2 Yorum

  1. Metin Aslanlı dedi ki:

    İktidarın yakıtının bitmesini bekleyeceğinize bir atımlık barutunuz var onu iyi muhafaza edin..

  2. İlhan KAÇAR dedi ki:

    Metin Aslan; Bir atımlık barut kimde var göreceğiz.Çok gördük 2-3 dönem iktidar olup ta yok olup gidenleri.Biz hala ayaktayız,darbeler dahi bitiremedi. MHP darbelerden doğan bir parti değil ki.Fikir partisi,ideoloji partisi.Çok şükür ki 40 yıldır çizgisinden sapmamıştır.Bukelamun gibi şartlara ve ortama göre vaziyet almaz,gömlek değiştirmez.Hele hele ABD nin ve AB nin uşaklığını hiç yapmaz.İçin rahat olsun dünya var olduğu müddetçe MHP’de var olacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle