Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Mart 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

Kır; Safibey ile Çengel Köylerinde Halkla Buluştu.

mehmet kır safıbey çengel köyündeMHP Geyve ilçe belediye Başkan Adayı Mehmet Kır, annesinin köyü olan Safibey ve Çengel Köylerinde vatandaşla buluştu.

Safibey Köyü yol kenarında bulunan kahvehane önündeki meydanda bayanlı-erkekli halka hitap eden Kır’ı yağmura rağmen halk sabırla dinledi. 

Kır, Çengel Köyü kahvesinde vatandaşlara hitap eden Kır ‘ı bay-bayan bir kısım halk dışarıda dinledi.

Kır, yaptığı konuşmalarda yeni çıkan büyükşehir yasası ile köylerin de Geyve’nin birer mahallesi olduğunu, Geyve’nin herhangi bir mahallesinde yapılan hizmetin diğer mahallelerde de yapılacağını vurguladı. 

Kır sözlerine şöyle devam etti: “Allah nasip ederse İnşallah yapılacak seçimlerde, mübarek oylarınızla, Belediye başkanımızı, Belediye meclis üyelerimizi, Büyükşehir Belediye başkanımızı, Büyükşehir belediye meclis üyelerimizi, muhtar ve ihtiyar heyetimizi seçmek üzere sandık başına gideceğiz. Allahü Teâlâ Yapılacak seçimleri hayırlı hizmetlere vesile kılsın.”

Kır sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz ayırımcılık yapmıyoruz. AK Partilisi, CHP’lisi, MHP’lisi, BDP’lisi, lazı, manavı hepsi bizim vatandaşımız. Göreve talibiz, halkımızın bizi göreve getirmesini istiyoruz.”

Kır sözlerine devamla: “Ben buradan bütün adaylarımıza, büyükşehir adaylarımıza başarılar diliyorum, saygılar sunuyorum. Adı üstünde bu seçimler yerel seçimler, hükümet değişmeyecek. Bu seçimlerde siz kendinize en yakın sizin için, gecesini gündüzüne geçmişte ve gelecekte katacağına inandığınız, içimizden biri sizinle birlikte olmuşsa olacak bir kardeşinizi belediye başkanı seçeceksiniz. Bundan önce bizi 3 kere seçtiniz. Herkese kapımız açık olacak. Kimseye tepeden bakmayacağız.” dedi.

Mustafa Hamdullah ERGİN

 

3067 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle