Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Haziran 2013 | Gündem, Yaşam

Kenan İmirzalıoğlu pankart hakkında konuştu.

944710_503926106339427_727235871_nKenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel’le ilgili yazılan pankart hakkında konuştu.

Geçtiğimiz hafta yapılan gösterilerde Bergüzar Korel için yazılan iğrenç pankart hakkında bir yorum da olayda da adı geçen Kenan İmirzalıoğlu oldu. Daha önce Bergüzar Korel’in twitter’dan cevap verdiği olayda Kenan sessizliğini korumuştu. Ancak İmirzalıoğlu Etiler’de karşılaştığı muhabirlerin konuyla ilgili sorusu üzerine şunları söyledi: “Buna ne denir ki, tam bir ahlaksızlık. Bazı insanlar ağızlarını açınca, içlerindeki kokuşmuşluk ortaya çıkıyor!”

fft16_mf1502414

2801 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kenan İmirzalıoğlu “O”pankart hakkında konuştu. için 2 Yorum

  1. can sen dedi ki:

    bence evli insanlar aşk filim seneryolarında yer almamalı .. alıyorsada söylenen sözleri sineye cekmelidir baska altarnatifi yok :)) adam döktürmüş

  2. misafir dedi ki:

    insanların örf ve adetlerine ve aile yapılarına uygun sinema ve diziler yapılmaz ve her sahneler doğal gibi gösterilirse bu dizi ve sinemaları isleyen her birey oynayan kadın veya erkeğin canlandırdığı bu kareleri gerçek anlar ve işte o pankarta yazan doğru cevap ortaya çıkar yazan gayet güzel yazmış değerlerimize sahip çıkalım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle