Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Haziran 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve

Kazımpaşa’da Şenlik ve Kermes Coşkusu

IMG_7152Kazımpaşa İlkokulu ve Ortaokulu, yıl sonu şenliği ve kermes düzenledi. Saat 10′da başlayan şenlik ve kermese halk yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden heyecanlı oyunlar, yarışmalar ve etkinliklerin bulunduğu şenlikte öğrenciler çok eğlendiler.

Şenliğin yanı sıra velilerin ve öğretmenlerin katkılarıyla hazırlamak yiyecekler misafirler tarafında afiyetle yendi.  Özellikle döner, yoğun ilgi gördü.

Görüşlerini aldığımız veliler; okula destek için ellerinden geleni yaptıklarını ve gerekirse daha da yapacaklarını belirttiler. Şu anki okulun yanına yapılması planlanan yeni okul içinse şimdiden yardım toplamaya başladıklarını ve bu kermesin de buna öncülük edeceğine inandıklarını söylediler.

Okul Müdürü Remzi ŞENGÜL şunları söyledi: ” Şenlik ve kermeste emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize canı gönülden teşekkür ederim. Zorlu bir senenin ve sınavların ardından, öğrencilerimiz doyasıya eğlendiler. Bu seneyi iyisiyle-kötüsüyle hayırlısıyla geçirdik. Umarım herkes için verimli bir sene olmuştur. Bizim okul olarak hedefimiz her sene, bir önceki senenin üstüne koyarak ilerlemek. İnşallah seneye daha da verimli bir sene yaşarız.”

KAYNAK:Geyveegitim.com

2560 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kazımpaşa’da Şenlik ve Kermes Coşkusu için 1 yorum

  1. Emre dedi ki:

    Okullar arası da bu şenlikler yapılmalı, anaokulundan başlayarak, çocuklarımıza kardeşlik dayanışma sevgisi iyice aşılanmalı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle