Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Kasım 2011 | Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve Kaymakamı Akbıyık’tan Bayram mesajı

 

Bayramlar, insanlarımız arasında sevinç, coşku ve barış rüzgarlarının yayıldığı,birlik beraberlik ve yardımlaşma duygularının pekiştiği müstesna günlerdendir.

Bayram günlerinde aile,akraba ve dostlarla bayram sevincini paylaşırken muhtaç ve yalnız kardeşlerimiz,şehit ailelerim ve gazilerimiz ile Van’daki depremzedelerimizle beraber olarak onlarla da bu güzel atmosferi paylaşmalıyız.

Vatandaşların bayramı huzur içinde geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbirler alınmış olup bayram dolayısıyla artacak trafik yoğunluğu nedeniyle halkımızın kurallara daha özen göstermeleri gerektiğini hatırlatarak; bütün mesai arkadaşlarımın ve tüm Geyveli hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, sağlık ,huzur ve mutluluk ile güven içinde bir bayram geçirmelerini diliyor en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

İdris AKBIYIK

Geyve Kaymakamı

1547 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kaymakam Akbıyık’tan Bayram mesajı için 1 yorum

  1. VATANDAŞ dedi ki:

    siz bu ilçeye 6 yıl içerisinde gelen 3,kaymakamsınız.aartacak trafik yoğunluğuna vatandaş dikkat etsinde trafik lambaları 6 yıldır bozuk.trafik levhaları var ama işlerliği sıfır.kural mı kalmış vatandaş uysun.motosikletler keza felaket.ne tedbiri aldınız merak ediyorum.saygılar.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle