Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Eylül 2013 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Videolar, Yaşam

Kaymakam Köy Gezilerine Devam Etti…

 

kaymakam gezi.19Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, yapımı devam eden ve tamamlanmış 1.kat asfalt sathi kaplama yapılan köy yollarında incelemelerde bulundu.

Kaymakam İdris Akbıyık’ın inceleme gezisine; İlçe Özel İdare Müdürü Resul Şenel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant’ta eşlik etti.

ALIPLAR KÖYÜ:

Kaymakam Akbıyık ve beraberindekiler Alıplar Köy yolunda yapılan asfalt çalışmalarını inceledi. Köyde Muhtar Mustafa Atıcı konuklarına köy hakkında bilgiler verdi ve ikramlarda bulundu.

AKDOĞAN kÖYÜ:

Köyden geçen heyet, Cami ve bahçesindeki çevre düzenini görünce durarak cami imamından bilgiler aldı. İmam konuklarına camiyi ve cami altındaki okuma salonu ve çok amaçlı salonları tanıttı.

ÇUKUR KÖYÜ:

Çukur köyüne yapılan sulama göletinin suyu olmadığı konuşulurken köy muhtarı gelerek bilgiler verdi. Muhtar Mevlüt Demir kaza sonucu sol ayak baş parmağını kırmış, ona iyi dilekler sunuldu. Muhtar konuklarına köy hakkında bilgiler verdi.

TAŞOLUK KÖYÜ:

Köye gelen konuklar, Muhtar Yusuf Can tarafından karşılandı. Muhtar Can ve konukları köy sulama göletine giderek muhtarın verdiği bilgileri dinledi. Köy kahvesinde konuklarına ikramlarda bulunan muhtar Can, heyete köy ihtiyaçları konusunda bilgiler verdi.

DÜZAKÇAŞEHİR KÖYÜ:

Kaymakam Akbıyık ve beraberindekiler, Düzakçaşehir Köyünde Muhtar Ayhan Güngör ve beraberindekiler tarafından karşılandı. Kaymakam Akbıyık kısa açıklamasında köyde yapılanları anlattı ve başarılı çalışmalarından dolayı Muhtar Güngör’ü kutladı. Konuklara ikramlarda bulunuldu. Kaymakam “30 Ağustos Cami ” adı verilen camiyi gezdi, muhtar ve ihtiyar heyetini kutladı.


Geyve kaymakamı idris Akbıyıkın Köy Gezileri ile geyvemedya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

 

3339 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kaymakam İdris Akbıyık Köy Gezilerine Devam Etti…”VİDEO” için 2 Yorum

 1. GÖKHAN TAŞKIN dedi ki:

  Kaymakam beyden ricamız Melekşeoruç köyünü de ziyaret ederlerse seviniriz..

 2. can dedi ki:

  Civar köylerimizin belediyelerden hizmet alamadıklarını tabi belediyelerimiznde geliri ancak kendi merkezine yetmesi durumunda Köylü vatandaşlarımız kendi imkanlar doğrutusunda yapabıldıklerını yapıyorlar
  Sayın kaymakamız Civar köylerin ulaşımı daha rahat yapabılmeleri için yol çalışması başlatmasını Canı gönülten tebrik ederim
  Allah razı olsun yapılan herşey bir yatırımdır
  Allah işlerinde başarılar getirsin

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle