Hoşgeldiniz  

admin | 07 Şubat 2013 | Gündem

‘Kaybetmemeliydik’

Çek Cumhuriyeti yenilgisi, A Milli Takımı’nda bulunan futbolcuların canını sıktı. Kaptan Arda Turan, kendi aralarında bir toplantı yaptıklarını ve 2014 Dünya Kupası’na gitme yolunda, play-off için her şeyi yapacaklarını söyledi. Maçla ilgili özeleştiride bulunan futbolcular, 15-20 dakikalık toplantıda, sıkıntıları düzeltmenin yollarını aradı.

İlk olarak dün akşamki maçı değerlendiren Arda, “İlk yarıda iyi değildik. İki kötü gol yedik. İkinci devre, bize yakışan bir oyun oynadık. Milli maçın mazereti olmaz. Kaybetmemeliydik” diye konuştu. Dünya Kupası’na gitme umudunu devam ettirmek için ellerinden yapacaklarını dile getiren Arda, sözlerini şöyle sürdü:

“Önümüzdeki üç maçı kazanıp seri yakalayamak istiyoruz. Takım olma adına bir sıkıntı var. Bu sıkıntıları aşacağız. Bir şeyleri değiştirebilmek için hepimiz sorumluluk almak zorunda… Daha farklı bir milli takım olarak döneceğiz. Çok yetenekli oyuncular var ama takım olmamız lazım. Bizi iyi tanıyan ve çok yetenekli bir hoca var. Üst üste maçlarını kazanıp bir şeyleri değiştirmemiz lazım.”

Karşılaşma sonrasında yenilgiye rağmen A Millileri alkışlayan Manisalılar’a teşekkür eden Arda Turan, onlara galibiyet yaşatamadıkları için üzüldüklerini söyledi.

708 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle