Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset, Videolar

Kaya, Demirler ile Yaylak Köylerini Ziyaret Etti

murat kaya -yaylak-demirler-köüyü-ziyaretleri-25Geyve Belediye başkanı ve AK Parti Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, AK Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisinin AK Parti’li üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Şükrü Çelik, AK Parti AK Kadın Kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri ile beraber Demirler ve Yaylak Köylerini ziyaret etti.

Demirler ile Yaylak köylerini ziyaret eden Belediye Başkanı ve başkan adayı Murat Kaya ve ekibini Demirler Köyü Muhtarı Ömer Yıldız karşıladı. Kaya ve ekibi Namaz vaktine kadar kahvede vatandaşlar  ile sohbet etti. Yatsı namazını beraberce köy camisinde kıldıktan sonra kahvede yeni Büyükşehir yasası ile artık köylerin de Geyve’nin birer mahallesi olduğunu söyleyen Başkan Kaya: “Artık Demirler köyü de Geyve Belediyesinin hizmetlerinden istifade edecek.” dedi.

Geyve Belediye Başkanı  ve AK Parti Geyve Belediye Başkan Adayı Kaya, yerel seçim çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. Başkan Kaya, Yaylak köyü Muhtarı Abdurrahman Kara tarafından kalabalık bir köylü grubu ile karşılandı. İlçe Teşkilatı ile Demirler ve Yaylak Köyünü ziyaret eden Başkan Kaya vatandaşların sorunlarını da dinledi.

 Başkan Kaya yaptığı konuşmasında; yaklaşan yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesine bağlanmak  konusunda bilgiler verdi. Yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı. Büyükşehirden isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıkladı.

AK Parti iktidarında Köylere yapılan hizmetleri anlatıp, yapılan yolların derece önemli olduğunu ifade etti.

Geyve AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Üyelerinden oluşan grup, Başkan ev ziyaretleri yaparak köylü kadınlarla buluşup sohbet etti.

Geyve’de Şimdiye Kadar Yapılamayanları Allah Bize Nasip Etti

Başkan Kaya köy ziyaretleri sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: “Biz siyasette her zaman samimiyetten yana olduk. Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bizlere nasip etti. Ya Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam. Safibey ve Çengel köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleri bizleri çok memnun etti. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederim. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız AK Hizmetlerle tanıştılar ve tanışmaya devam edecekler.”dedi.

İştirakçilere Teşekkür Etti

Programın bitiminden sonra yaptığı kısa açıklamasında Başkan Murat Kaya: “Demirler ile Yaylak Köylerine yaptığımız gezilerde bizleri yalnız bırakmayan partili arkadaşlarıma teşekkür ederim. Çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.” dedi.

M.Hamdullah ERGİN

1.BÖLÜM


2.BÖLÜM


3.BÖLÜM


4.BÖLÜM

5.BÖLÜM


6.BÖLÜM


7.BÖLÜM


2651 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle