Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Temmuz 2013 | Gündem

Karasu Belediyesi Yuvalıderede 800 Kişiye İftar Verdi…

1000201_393879024068087_90802298_nKarasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun iftar programları devam ediyor. Yuvalıdere Beldesinde düzenlenen iftar programında yaklaşık 800 kişi katıldı.yuvalıdere Beldesinde düzenlenen iftar programına çok sayıda vatandaş katıldı.

Karasu Belediyesi tarafından 800 kişiye iftar verildi.

Yuvalıdere Beldesinde iftara katılan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu,”İftarlar insanları bir araya getiren, duyguların paylaşıldığı, sofraların paylaşıldığı, bereket ortamları böyle iftarlarda bir araya gelerek insanlarımız hem dini duygularını paylaşıyor, hem dertlerini paylaşıyor. Hem sevinçlerini, hem üzüntülerini paylaşıyor. Bu bereket aksamlarının feyzinin hep birlikte faydalanma imkânı buluyor. Karasu ortak paydasında birleşmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Buraya kadar geldiğiniz için, bizimle beraber olduğunuz için hepinizden Allah razı olsun diyorum ve gelecek günlerde değişik yerlerde bu iftar akşamlarının devam edeceğini sizlere buradan belirtmek istiyorum”dedi.

İftara Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu,Kurudere Belediye Başkanı Mehmet Alemdar,Limandere Belediye Başkanı Hüdaverdi Ağun,Darıcayırı Belde Belediye Başkanı Ahmet Başaran, Yuvalıdere Belde Belediyi Başkanı Adnan Keskin, Karasu Akparti İlçe başkanı İssak Sarı, İl genel meclik üyesi nuri Haşmenoğlu,Karasu MHP İlçe Başkanı Cevdet Kenan Karabulut siyasi parti yetkilileri,Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mehmet Karakaş-

2193 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle