Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Şubat 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Köyler, Manşet

Şehit Recep Demir İÖO, “Beyaz Bayrak” Aldı…

beyaz b.4Geyve İlçesi Karaçam Köyü Şehit Recep Demir İÖO, “Beyaz Bayrak” aldı.
“Beyaz Bayrak Projesi” okulların temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesini, toplum sağlığının korunmasını ve geliştirilmesini, yaşam kalitesinin yükseltilmesini, yeterli eğitim almış sağlıklı nesler yetiştirilmesini amaçlamaktadır. Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol gereği, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü denetim elemanlarınca İlçe çapında yapılan denetimde Şehit Recep Demir İÖO temizlik ve hiyen kurallarına uygun bulunduğundan BEYAZ BAYRAK almağa hak kazandı. ( 2 yıl süreyle )

Beyaz Bayrağın göndere çekilmesi töreni, okulun bahçesinde düzenlendi. Töreni Okulun Türkçe Öğretmeni Safiye Bostancı sundu. Törene; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, Köy Muhtarı Kazım Mercan, Okul Aile Birliği Başkanı Sinem Er, veliler ve öğrenciler katıldı.

Sayın Kaymakamımız yaptıkları konuşmada Şehit Recep Demir Ortaokulu’nun her zaman farklı projelerle gündeme geldiğini, bundan büyük memnuniyet duyduğunu, kazanılan Beyaz Bayraktan dolayı Şehit Recep Demir Ortaokulu’nu tebrik ettiğini söyledi.

Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Beşir NALBANT ise okulumuzu tebrik ettiğini ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Okul Müdürümüz Sayın Ali ÇAKIR ise yaptığı konuşmada okulun toplum lideri olma görevinin bulunduğunu, bulunduğu çevrede değişim, dönüşüm ve gelişime öncülük etmesi gerektiğini vurguladı ve okulun sadece sınavlardan ibaret olmadığını, Şehit Recep Demir Ortaokulu olarak farklı sosyal projelere de özel önem verdiklerini söyledi. Ayrıca kazanılan beyaz bayrak için okuldaki öğretmenleri, yardımcı personelleri ve öğrencileri kutladı, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Tören Beyaz Bayrak’ın göndere çekilmesi, Sayın Kaymakamımız İdris AKBIYIK’a, Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Beşir NALBANT’a çiçek sunulması ve beyaz bayrağın kazanılmasında üstün gayretleri olan okul personellerine hediyeler verilmesi ile son buldu.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3809 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Karaçam Şehit Recep Demir İÖO, “Beyaz Bayrak” Aldı… için 2 Yorum

  1. Sezgin Kaya dedi ki:

    BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  2. Mucip ÖZ dedi ki:

    Gurur duydum, tebrikler.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle