Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Ocak 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Köyler, Manşet

Karaçam Köyü HEM Kursiyerlerinden Kaynaşma Etkinliği…

 

hem sntlr.3Geyve İlçesi HEM Müdürlüğü tarafından, Karaçam Köyünde açılan ‘El Sanatları Kursu’ Usta Öğreticisi Huriye Tuncer, Kursiyerleri için ‘Kaynaşma – Tanışma – Yeni Yılı Kutlama Etkinliği’ düzenledi.

Etkinliğe; Geyve HEM Müdürü İrfan Karaçayır, Md. Yrd. Hamza Kaya ve Resul Günbilek, Karaçam Köyü Muhtarı Kazım Mercan, Karaçam Şehit Recep Demir Ortaokulu Md. Ali Çakır ve Müdür Yrd. İsa Menteş ve kursiyerler katıldı.

Usta Öğretici Huriye Tuncer kısa açıklamasında: ‘Geyve HEM Müdürlüğü tarafından açılan el sanatları kursuna 30 kursiyer katılıyor. Kursiyerler arasında kaynaşma ve tanışmayı sağlamak birde yeni yılı birlikte kutlamak için bir etkinlik düzenledik. Kursiyerlerim, yaptıkları yiyecekleri getirerek paylaştılar ve konuklara sundular. En güzel uygulama ise; aldıkları hediyeleri, kura ile seçerek verdiler. Kırmayarak gelen konuklarıma, özellikle HEM Müdürüme, Muhtarıma ve Okul Müdürüme teşekkür ederim.’

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1835 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle