Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Aralık 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Sakarya

KARAÇAM İNŞAAT DAĞLARI DELİYOR

KARAÇAM İNŞAAT BURDUR ALTINYAYLA ÇEVRE YOLU İNŞAATI6Karaçam İnşaat Toroslar da Gururumuz Oluyor..
Sakarya İli ile Geyve İlçesinde yaptığı yatırımlar ile adından söz ettiren Karaçam İnşaat Toroslarda yaptığı yol çalışmaları ile İç Anadolu’yu Akdeniz’e bağlıyor.

İç Anadolu Akdeniz’e Bağlanıyor..
Adapazarı-Bilecik Duble yol çalışmaları ile başlayan Alt yapı ve yol yatırımlarına Hızlı tren Alt yapı işleri ile devam eden Karaçam Grup İnşaat en son olarak Burdur Fethiye Altınyayla Çevre yolundaki yol yapım çalışmaları ile projelerine bir yenisini daha ekliyor.

3.7000.000 İhale bedeli
Antalya Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü sınırları dahilinde olan Burdur Fethiye Altınyayla Çevre yolu 3.700.000 TL  ihale bedeli ile duble yol şeklinde yapılacak.

24 Saat, Çift Vardiya
Karaçam Grup İnşaat Şantiye şefi Turgut Kader; Antalya Bölge Müdürlüğü kapsamında olan çevre yolu alt yapı işleri için Karaçam grup olarak geceli gündüzlü vardiya halinde çalıştıklarını, İş makinası ve araçlarımız ile çift şeritli duble yolda 500.000 M3 Yarma yaparak , 100.000 M3 Dolgu kullanacaklarını , ayrıca 20.000 M3 taş Duvar ile 20 adet menfez inşası yapacaklarını belirtti.

Karaçam Grup Yön. Kurulu Başkanı Vedat Baltaoğlu;Petrol ofisi işletmeciliği ile başladığımız çalışma hayatımızda, duble yol, hızlı tren alt yapı işleri ile yeni oluşum içerisine girdiklerini, bunda da  başarılı olduklarını belirterek grup olarak çalışmalarımıza Yapı,Yol alt yapı,üst yapı işleri olarak devam edeceğiz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

2879 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle