Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Kasım 2016 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

geyve-hem-janome-kurs-6JANOME’den Kurs…

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Usta Öğreticileri ve Kursiyerlerine, JANOME Marka Makinelerin kullanımı-bakımı-kullanılması konusunda firma yetkilileri tarafından eğitim kursu verildi. Açılan kursa 40 civarında katılım oldu.

Firma yetkilisinin verdiği bilgilere göre; JANOME 90 yıllık geçmişi olan ve son 10 yıldır ülkemizde de tanınan ve kullanılan bir makine markası. Farklı özelliklerde ve fiyatlarda sunulan marka rağbet görmekte. Nakış ve piko makineleri tanıtılmakta. Geyve HEM, ülke genelinde en aktif olanlardan birisi. Çalışmaları ülke genelinde konuşulmakta. HEM Hocaları çok istekli.

Geyve HEM Müdürü Mustafa Doğan açıklamasında şu bilgileri verdi: ” Makine teknolojilerindeki yenilikleri usta öğreticilerimize ve kursiyerlerimize tanıtım amaçlı düzenlendi bu kurs. “Demirbilek Makine Sanayi” ile ortak açtığımız bir kurs. Dikiş – Nakış Makinelerindeki yenilikler ile tanışıyor kursiyerler. Makinelerin bakım ve onarımları ile bilgiler alıyorlar. Bu eğitimi her yıl gerçekleştiriyoruz. Usta öğreticilerimizin donanımını arttırmış oluyoruz. Firma Yetkililerine ve bize imkanlarını sunan Alifuatpaşa Ortaokulu Yönetimine teşekkür ediyorum.”

Namık Cihan/ Geyvemedya.com

2575 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle