Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ocak 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, 2011-2012 eğitim öğretim yılında birinci dönemin sonuna yaklaşılırken, ilçedeki okullarda yürütülen eğitim faaliyetlerini yerinde inceledi. Anaokulları, ilköğretim okulları ve mesleki eğitim merkezini ayrı ayrı ziyaret eden ilçe milli eğitim müdürü, Geyve’de eğitim başarısının artması için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi.

Anaokulu ve ilköğretim okulları ziyaretinde; öğrenciler, öğretmenler ve okul yöneticileriyle görüşen Geyve Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, ilçenin eğitimdeki başarısının artması noktasında okul-veli işbirliğinin en üst düzeyde sağlanması gerektiğine dikkat çekerek, özellikle veli eğitimlerine ağırlık vereceklerini belirtti.

Geyve Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’ni de ziyaret eden ilçe milli eğitim müdürü Nalbant, ilimizde ve Samsun’daki endüstri meslek lisesinde iki öğrencinin hayatını kaybetmesiyle neticelenen kazalara çok üzüldüklerini ifade ederek, atölyeleri bulunan meslek liselerinde ve eğitim merkezlerinde, iş güvenliği konusunda gerekli tedbirlerin hassasiyetle uygulanmasını istedi. Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, okul ziyaretlerine eğitim yılı boyunca devam edeceklerini belirtti.

KAYNAK:http://www.canses.net

 

1471 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle