Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ağustos 2012 | Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Videolar

İbrahim Erkal, Geyve’de Dostlarını Ziyaret Etti…

Geyve İlçesinde yaşayan Sezer Akyol, oğlunun sünnet düğününe uzun süredir arkadaş – dost olduğu THM Sanatçısı İbrahim Erkal’ı davet etti.

Sanatçı Seda Sayan’ın canlı yayın programına davetli olduğu için düğüne gelemeyen Erkal, yanına dostlarını da alarak Sezer Akyol’u ziyaret etti. Erkal ile beraber; Maltepe Musiki  Cemiyeti Üyeleri ve Şefleri Fikret Erkaya, Sezer Akyol’u ziyarete geldi.

Sezer Akyol konuklarını önce meyve bahçesinde ağırladı. Uzun süredir böyle güzel bir doğal ortamda bulunmadıklarını açıklayan konuklar elleri ile üzüm, domates, erik, elma, şeftali toplamanın keyfini yaşadı.

Konuklar daha sonra hep birlikte Umurbey Köyünü ziyaret etti. Köy parkında hazırlanan yerde yorgunluklarını gideren konuklara, ayran, çay ve meyve ikram edildi. Yıllardır Umurbey Köyüne gidip – gelen İbrahim Erkal, masaları ziyaret ederek komşularım dediği köylüler ile sohbet etti.

Maltepe Musiki Cemiyeti Üyeleri, Şefleri Fikret Erkaya yönetiminde Türk Tasavvuf Müziğinden oluşan mini bir konser verdi. Parkta bulunan Umurbey Köyü sakinleri konseri ilgi ile izledi.

Ev sahibi Sezer Akyol ve Aile bireyleri, bir aksaklık olmaması için yoğun çaba harcadı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

 

7533 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle