Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Ocak 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Manşet, Spor

Geyvespor çıktığı hazırlık maçında Pamukova gençler gücüne 6-0 mağlup oldu.

 

futbol-transfer-haber1.Amatör de verilen arayı fırsat bilen Geyvespor mekece stadında oynadığı Pamukova Gençlergücü karşısında beklediği oyunu oynayamayarak sahadan 6-0 mağlup ayrıldı.

 2.Amatör kümeye düştükten sonra , alınan kararla alt yapıdan gençlerle mücadelesini sürdüren Geyvespor, Pamukova Gençlergücü ile Mekece Stadında oynanan karşılaşmanın ilk yarısında ilk 20 dakikada 5-0 mağlup duruma düştü.

  İkinci yarıda daha diri bir Geyvespor

 İkinci yarı Geyvespor  tüm yedeklerini sahaya sürerken ilk yarıdaki on bir kaleci dışında değişti. Bu değişiklik takımımız Geyvespor’u ikinci 45 dakikada daha diri bir mücadele vermesine sebep olurken Pamukova Gençler Gücüde ikinci yarının ortalarında yedeklerini sahaya sürünce ortaya mücadelesi yüksek, zevkli ve çekişmeli bir mücadele çıktı. 75 dakikada Pamukova Gençler Gücü Özgür ile skoru 6-0 getirdi ve maç bu sonuçla sona erdi.

 

Hazırlık maçında Geyvespor ilk yarıda ki 11 ile umut vermezken, ikinci yarıda sahaya sürülen 11’in mücadeleci,  güzel futbolu göz doldurdu ve Geyvesporlulara umut verdi.

 

2166 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle