Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Aralık 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sağlık

Hastanede Raporu Kayboldu…

RAPOR YOK.4Geyve İlçesi Gazi Süleyman Paşa Mahallesi Dere Sokakta yaşayan emekli öğretmen Hilmiye Gürol’a SAEH verilen rapor kayboldu.

SAEH Fizik Tedavi Bölümünde “Kemik Erimesi” tedavisi gören H. Gürol rapor için gerekli kan verdikten sonra, sonuçlarını doktoru İ. T. ye götürüp raporunu almak istedi, hazırlanan raporun ortada olmadığı görüldü. Sekretere verildiği söylendi sonra ondan vaz geçildi. Doktor açıklamasında; raporun bir başkasına verildiğini açıkladı.

H. Gürol açıklamasında şu bilgileri verdi: “Kan tahlillerini verdiğimde raporumu istedim, bana çelişkili açıklamalar yapıldı. Sekretere verildi dendi, sonra vaz geçildi. Doktor bana raporu bir genç bayana verdiğini söyledi. Bu ne biçim duyarlılık? Bu ne ciddiyetsizlik? Raporda benim kişisel bilgilerim de var. TC numaram kötü niyetli kişilerin eline geçerse, benim neler yaşayabileceğimi düşünmek bile istemiyorum. Ne olacak şimdi? bu sonuçtan yola çıkarsak, şimdiye kadar kim bilir bu tür neler yaşandı. Bu duyarsızlığın sonuçlarına birilerinin katlanması gerekmiyor mu? Benim doktoruma ve hastaneme güvenmem suç mu? Ne dersiniz?”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

RAPOR YOK.2

2866 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle