Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ocak 2014 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

Miniklerden ” Geri Dönüşüm Etkinliği “…

geyve hasan melih can ana okulu öğrencilerinden geri dönüşüm etkinliği (12)Geyve Hasan Melih Can Anaokulu Öğrencileri tarafından düzenlenen “Geri Dönüşüm Etkinliği”ne veliler yoğun ilgi gösterdi. Programı Öğretmen Maide Kara sundu.

Geyve Kaymakamlığı Kültür Merkezi Salonunda düzenlenen etkinlikte minikler, geri dönüşüme uygun malzemelerden yapılan elbiseleri giyerek kısa şiirleri seslendirdi ve konuklardan alkış aldı.

Minik öğrenciler, veliler tarafından hazırlanan; Nasreddin Hoca, Karaip Korsanları, Kraliçe, İtfaiye Eri, Doktor, Hakim, Süpermen, Çiçek Çocuk, Pilot, Derviş, Kırmızı Başlıklı Kız… elbiselerini giyerek velilere şiirlerini seslendirdi.

Hasan Melih Can Anaokulu Müdürü etkinlik ile ilgili açıklamasında şunları söyledi: ” Hepimizin bildiği gibi; doğa ve çevrenin korunması, tüm canlıların sağlığını korumak için atılabilecek en önemli adım. Öğrencilere çevre bilicinin daha küçük yaşlardan itibaren aşılanması, çevre koruma ve geri dönüşüm konusunda gelecek nesillerin daha bilinçli hareket edeceğine inanarak böyle bir etkinliği düzenledik. Programımıza katkıları ve gösterdikleri emekten dolayı tüm velilerimize, güzel sunumları için de sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ederim.”

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

8244 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Miniklerden ” Geri Dönüşüm Etkinliği “… için 2 Yorum

  1. veli dedi ki:

    Çocukların performansı ve veliler ile öğretmenlerin emekleri görülmeye değerdi.Çok güzel bir etkinlikti.Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

  2. veli dedi ki:

    Mesajı çok yerinde veren bir etkinlikti.Güzel eserler ortaya çıkmış.Bu okulun çalışmaları çok başarılı…tebrikler

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle