Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 18 Eylül 2012 | Eğitim, Gündem, Manşet

Geyve İlçe Halk Kütüphanesi’nde görev değişimi

Kütüphane Memuru Yalçın Arıcıoğlu ağustos ayında yapılan öğretmen atamalarına başvurması sonucunda Diyarbakır – Silvan / Gökçetevek Ortaokulu’na Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak atandı.

Kütüphanedeki görevine 28.05.2008 tarihinde başlayan Arıcıoğlu 17.09.2012 tarihi itibariyle ilişiğini keserek yeni görevine başlamak üzere Geyve’den ayrıldı.Görüşlerini aldığımız Arıcıoğlu, “Geyve Halk Kütüphanesi’ne atanırken de öğrencilerle beraber olacağım için çok mutluydum ancak okul ortamı bambaşka bir ortam.Geçmiş yıllarda da vekil olarak sınıf ve branş öğretmenliği yaptığımdan okul ortamı yabancısı olmadığım bir ortam.Bana idealimdeki görevi nasip eden Rabbime sonsuz şükürler olsun.Kütüphanemize gelip de çay eşliğinde dostlarla, kardeşlerle yaptığımız muhabbetleri hayatım boyunca hatırlayacağım” dedi.

Arıcıoğlu’ndan sonra ise kütüphanedeki görevi Geyve Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde çalışan Muzaffer Yemiş devraldı.

www.Geyvemedya.com ailesi olarak Kitap Dostu Müdürümüz, yeni Öğretmenimiz Yalçın Hocamıza yeni görevinde sağlıklı başarı dolu yıllar temenni ediyoruz.

2572 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Halk Kütüphanesi’nde Görev Değişimi için 2 Yorum

  1. Murat ATAR dedi ki:

    Böyle çok değerli bir insanın Kütüphane görevinden ayrılması oradaki sevenleri açısından her ne kadar üzücü olsada, eğitim ordusuna katılması biz öğretmenler açısından gerçekten çok sevindirici ve onur verici.
    Tekrar hayırlı olsun abi…

  2. abdüssamed dedi ki:

    Sayın abim yeni görevinde başarılar dilerim . Allah ( C.C ) yardımcın olsun .

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle