Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Gürsel Tekin Pamukova da Büyük Bir Konvoyla Karşılandı.

gürsel_tekin pamukovada1CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin Pamukova’ya gelişinde Mekece Köyünde büyük bir konvoyla karşılandı. Tekin Pamukova da esnafı ziyaret etti.

30 Mart Yerel Seçim çalışmaları için Pamukova’ya gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Mekece Köyünde büyük bir konvoyla karşılandı.

Bilecik ve İlçelerinde partisinin seçim bürolarının açılışına katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’i Bilecik’te karşılayan CHP Pamukova belediye başkanı Erdoğan Isır, Bilecik programından sonra Gürsel Tekin ile beraber Mekece Köyüne geldi. Mekece Köyünde CHP İlçe başkanı Muhittin Sancar, partililerin ve Pamukovalıların oluşturduğu büyük bir konvoyla karşılanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Mekece de köylüler ile bir araya geldi ve onlarla sohbet edip birlikte çay içip sorunlarını dinledi.

Daha sonra kendisini karşılayan konvoy eşliğinde Pamukova’ya gelen Gürsel Tekin’i Elperek Mahallesi Kartallı Park’ta seçim bürosu önünde CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Oğuzcan Curoğlu ve Partililer karşıladı.

Yerel seçim çalışmları hakkında kısaca kendisne bilgi verilen Gürsel Tekin daha sonra Pamukova da esnafı ziyaret etti. Tekin’in Esnaf ziyaretine CHP Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Oğuzcan Curoğlu, İlçe başkanı Muhittin Sancar, CHP belediye başkan adayı Erdoğan Isır ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Genel Başkanı Gürsel Tekin, yerel seçimlere bir hafta kala tekrar Pamukova’ya geleceğini Erdoğan Isır’a güvendiklerini ifade ederek “ Pamukova’ya tekrar geleceğim. Belediye başkana dayımız Erdoğan Isır gençlerden oluşan bir ekiple Pamukova için el ele vermiş. Biz de bu genç ekip’e destek olmalıyız. Söz veriyorum yerel seçimlere bir hafta kala Pamukova da olacağım. Sonrada 3o Mart’tan sonra belediye başkanımız Erdoğan Isır’ı makamında ziyaret etmek için bir daha Pamukova’ya geleceğim “ dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin esnaf gezisini tamamladıktan sonra akşam saatlerinde  Pamukova dan ayrıldı.

İsmail ÇETİNTAŞ-Pamukovahalk

1607 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle