Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Şubat 2013 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

GIDA OSB MANSETGEYVEMİZE MÜJDE !

Geyve Belediye Başkanı Murat  Kayanın, Doğantepe Karakaya Barajı yapımının müjdesini vermesinin ardından uzun zamandır mücadelesi sürdürülen  Gıda ihtisas Organize Bölgesi Kurulma kararının da alınması Geyvelileri heyecanlandırdı.

“Kaya; Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Kuruluyor.İlçemize hayırlı olsun.”

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Sakarya Milletvekilimiz Şaban Dişli ile beraber Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’le yaptığı görüşme sonrası Geyve ilçesine Gıda İhtisas Organize Sanayi kurulması müjdesini verdi.

Gıda OSB Geyve’ye

Başbakan Recep Tayyib Erdoğan’ın talimatları üzerine yapılan çalışmalar neticesinde Sakarya Milletvekilimiz Şaban Dişli’ nin takipçisi olduğu ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’nın vermiş olduğu Gıda İhtisas Organize Sanayi dosyası Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’le yapılan toplantı sonucu ilçemize kurulmasına karar verildi.

Milletvekili Dişli’ye Teşekkür

Belediye Başkanımız Murat Kaya yaptığı açıklamada;”Gıda İhtisas Organize Sanayi’ nin kurulması ile ilçemiz geleceğini garanti altına almış olacağız. Geleceğimiz olan gençlerimize yeni iş kapılarının açılması, tarımdan elde edilen ürünlerin yerinde kazancının sağlanması ve halkımızın refahının artmasını sağlayacak olan bu proje için başta Başbakanımız Recep Tayyib Erdoğan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Sakarya Milletvekilimiz Şaban Dişli ve emeği geçen tüm herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İlçemize hayırlı olsun “dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

404877_428394830569676_1735423998_n geyve gıda osb kuruluş dosyası sonması Geyve Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

 

 

 

 

 

3945 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle