Hoşgeldiniz  

Yeşil Geyve | 27 Ağustos 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor

Geyvespor Yönetiminin  Başkan Kaya Ziyareti…

geyvespor yönetiminden başkan kayaya teşekkür11Geyvespor yönetimi Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Geçen sezon grubunda şampiyon olarak 1. Amatör Ligine çıkan Geyvespor teknik ve idari yönetimi oluşturulan yeni kadroda desteklerini esirgemeyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete katılan Başkan Neşet Çakır ;önümüzdeki dönemde 1. Amatör’de mücadele edeceklerini  teknik yönetim ve futbolcularımız olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini yeni yapacağımız takviye futbolcularla sezona başlamayı arzuladıklarını bu süreçte de Belediye başkanımız Sayın Murat Kaya’ya  Takımımız Geyvespor’a vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

Başkan Kaya; İlçemizin adı Geyve’yi  temsil eden Geyvespor’un  her zaman yanında olacaklarını , spor da başarının alt yapıdan geçtiğini belirterek,  Geyvespor  alt yapısı altında yapılan yeni oluşum  çalışmalarından dolayı teknik ve idari yönetime teşekkür ederek yeni sezon öncesinde   başarılar diledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

geyvespor yönetiminden başkan kayaya teşekkür

1099 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle