Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 13 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Geyve’nin her Bölgesi Şantiye Gibi..

belediye çalışmalarıGeyve’de görülen hummalı çalışma vatandaşların beğenisini kazanıyor.

Geyve Şantiye Gibi

İlçemizde Doğalgaz dağıtım firması Akmercan-Gepa Gazın alt yapı işlerini bitirmesi ile Geyve Belediyesi tarafından yapılan hummalı çalışma gözlerden kaçmıyor.

Güzellikler ortaya çıkıyor..

Geyve şehir içi asfaltının dökülmesinden sonra tretuvar işini alan firmanın çalışmalarının tamamlamasına az bir zaman kala yapılan işlerin güzelliğide ortaya çıkmaya başladı.

Çalışmalar tüm mahallelerde

Özellikle Yörükler ve İnciksuyu Mahallesi Umurbey yolundaki çalışmaların bitmesinin ardından ekipler tüm yoğunluğunu Geyvemizi çevreleyen çevre yolları ile ilçe giriş çıkışlarına verdiler.

İstanbul Cadesi, Ankara caddesi Kapalı Spor salonu bölgesi, Atatürk Lisesinin çevresinin Kilitli parke ve tretuvar çalışmaları tamamlandıktan sonra ekipler Konyalı Alibey Caddesinde işlevini yitirmiş eski tretuvarların söküm işlemine başladılar.

Ana Caddelerin görsel güzelliği göz kamaştırıyor

Tretuvar çalışması yapılan Caddelere yaz kış yeşil kalabilen ağaçlar dikiliyor. Bu ağaçların yaz kış yeşil kalabilmesi, ve fazla kalınlaşmayacak olması caddelerin güzelliğini ortaya çıkardığı için vatandaşlarında beğenisini kazandı.

Söz Verdik, Mutluyuz, Gururluyuz..

Geyve Belediyesi Başkanı Murat Kaya; geceli gündüzlü çalışarak Geyvemize adeta ikinci baharını yaşatmak istiyoruz.Çalışmaların artarak devam edeceğini,belirten Başkan Kaya, geçtiğimiz günlerde sayın vekilimiz Şaban Dişli’ninde büyük destekleri ile plan projelerini onaylattığımız ve programa aldırdığımız Geyvemizin geleceğine ışık tutacak büyük projeleride ilçemize kazandırmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1259 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle