Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

Yıldız,. “Dernekçilik te siyaset te hizmet için yapılır”

 

yildiz,.-dernekcilik-te-siyaset-te-hizmet-icin-yapilir-622Geyveliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bülent Kaya ve dernek üyeleri İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili İsmail Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Sivil toplum örgütlerinin faaliyetlerinin toplumda örgütlülük ruhu oluşturduğunu belirten Yıldız, “AK Parti olarak toplumun her kesimine hizmet için yola çıktık. Sivil toplum örgütlerinin demokrasilerde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Özellikle büyükşehirlerde hemşehrileri bir araya getiren bu tür örgütlenmeler insanlarımız arasında, kaynaşmayı, dayanışmayı, sevgi ve kardeşliği perçinlemektedir. Siyaset ile dernekçilik halka hizmet açısından at başı gitmektedir. Bu tür derneklerimizin faaliyetlerini artırarak yaşamısın istiyoruz. ” Şeklinde konuştu.

Dernek Başkanı Bülent Kaya ise, derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kaya, İstanbul’un siyaset arenasında Geyveli bir kardeşlerinin olmasından mutluluk duyduklarını belirterek, Yıldız’ı yapacakları faaliyetlerine katılmaya davet etti.

2211 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Yıldız,. “Dernekçilik te siyaset te hizmet için yapılır” için 1 yorum

  1. Mustafa dedi ki:

    Başkanım ne güzel anlatmış ismail bey…Eeeeeeeeeee o zaman daha neyi anlamıyoruz ..Geyve isminin etrafında birleşeceksiniz…
    Ufak hesaplar peşinde koşmadan, günü kurtarmak için geleceği aydınlatmak için o görevlere talip olmak gerekiyor..

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle