Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Eylül 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

MURAT DUMAN’IN YENİ KİTABI

mURAT DUMAN-gEZİ REHBERİ KUDÜS KİTABIGeyveli eğitimci yazar Murat Duman’ın yeni kitabı ‘KUDÜS’ün Gezi Rehberi” kitapçılarda satışa çıktı.

Kaynak Yayınları tarafından basılarak yayımlanan; “’KUDÜS’ün Gezi Rehberi” adlı kitap akıcı üslubuyla; Geyveli Eğitimci-Tarihçi Murat Duman tarafından kaleme alındı.

Eserimiz Kudüs’ün gezilecek mekânlarını tanıtırken kadim şehrin kadim tarihi yanında, şimdiki durumu hakkında da bilgi veriyor. Bu kitabın rehberliğiyle dolu dolu bir Kudüs gezisi gerçekleştirebilirsiniz. Eserde özellikle Osmanlı dönemi ile ilgili bilgilere ve mimari eserler dikkat çekilmiştir.

Murat DUMAN kimdir?Murat duman

1973 yılında Geyve ilçesinde doğan Murat Duman, Kazımpaşa İlkokulu ve Temel Eğitim Ortaokulu’nun ardından Sakarya Fatih Teknik Lisesi’nden mezun oldu.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde tamamladı. Orta Asya ve Balkan ülkeleri ile Kudüs’te çeşitli araştırmalarda bulundu.

Halen İstanbul’da bir eğitim müessesesinde tarih derslerine giren yazar, bir yandan da tarih ve kültür kitapları telif ediyor.

“’KUDÜS’ün Gezi Rehberi” , okurlarına  KudüS’ün bilinmeyenlerine doğru  bir seyahate davet ediyor.

Yayın Yılı: 2013

Yayın Numarası : 343

ISBN : 978-605-4770-54-0

Barkot : 9786054770540

Sayfa Sayısı : 176

Ebadı : 14×22

Kudüs Gezi Rehberi - Murat Duman

3196 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle