Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Geyve

Geyve’li Kaymakam M.Fatih Safıtürk Bingöl Kığı’ya Atandı..

muhammet fatih safıtürk bingöl kığı kaymakamlığına atandıGeyveli  kaymakamımız Muhammet Fatih Safitürk, Bingöl Kiği Kaymakamlığı’na atandı.

2013 Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre Kiğı Kaymakamı Şakir Öner Öztürk’ün Artvin-Borçka Kaymakamlığına atanmasıyla yerine Bolu-Kıbrıscık Kaymakamı olarak görev yapan Geyveli Muhammet Fatih Safitürk Bingöl Kiğı Kaymakamlığı’na atandı.

Muhammet Fatih SAFİTÜRK kimdir?
1981 yılında Sakarya – Geyve’de doğdu. 2004 yılında Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden Mezun oldu. 2005 yılında Ulaştırma Bakanlığı, Savunma sekreterliğinde memuriyete başladı. 2006–2008 yılları arasında Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürlüğünde Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı.

2008 yılında Aydın Kaymakam adayı olarak İçişleri Bakanlığına geçiş yaptı.. 2009 yılında Kastamonu İli Küre İlçesi Kaymakam vekili olarak görev yaptıktan sonra 2010 yılında University of Exeter (ingiltere) Politika Bölümünde Yüksek lisans eğitimini tamamladı. 95. Dönem Kaymakamlık kursunu tamamlayarak 21.02.2011 tarihinde Kıbrıscık Kaymakamlığına atanan M. Fatih Safitürk, 20 Temmuz 2013 kararnamesiyle Kiğı Kaymakamlığı görevine atandı. Safitürk, evli ve 1 (bir) çocuk babasıdır.

??????????

5885 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’li Kaymakam Muhammet Fatih Safıtürk Bingöl Kığı’ya Atandı.. için 1 yorum

  1. Mustafa Akın dedi ki:

    hayirli olması dilegiyle
    http://www.akintonr.com mustafa akin

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle