Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Aralık 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Aşçıbaşı’ndan Sakarya’da bir ilk…

Çark Caddesinde hizmete giren Aşçıbaşı Lokantası ‘ Kalitede Sakarya’nın en uygun fiyatı’ sloganı ve 20 çeşit yemek, 5 çeşit çorba, 17 çeşit tatlı çeşidiyle hizmet vermeye başladı.

İşyeri sahibi Orhan Çolak, yıllardır aynı bölgede kuruyemişcilik yaptığını belirterek; “ içimde böyle bir iş yapma duygusu sürekli varoldu. Sakarya’nın lokanta olarak yemek zenginliği ve tek açık büfesi olan bir iş yeri açmak istiyordum. Kısmet bu zamanaymış. Şehrimize dışarıdan gelenler ve şehrimizde yaşayanların böyle bir yerin özlemi ile yaşadıklarını biliyordum. Değişik sıkıntılar atlatıp risk alarak bu iş yerini faaliyete geçirdik. Lokantamızda, Çorba çeşitleri, Et yemekleri, sulu yemekler, pilav, makarna, başta olmak üzere içecekleri saymasak 42 çeşit yemek ve tatlı sunuyoruz. Fiyatlarımız ilimiz ve Türkiye geneline kıyasla çok uygundur. Örnek vermek gerekirse 5 çeşit olarak çıkardığımız çorbaların porsiyonu 1 liradır. Sebze yemeklerimiz 1.50 kuruş, et yemeklerimiz ise 2.50 kuruştur. Fiyatlarımızın düşük olması kalitemizin düşük olduğu anlamına gelmez. Kullandığımız malzemeler özel ve en kaliteli malzemelerdir. Bu konuda iddialıyız. Mutfağımıza koyduğumuz kamera sayesinde müşterilerimiz kullandığımız malzemeleri ve yapılan yemekleri ekranda görebilmektedirler. Biz firma olarak önce kalite sonra ucuz fiyat düşüncesiyle halka hizmeti hakka hizmet olarak bilip yola çıktık. Kar oranımız elbette düşük olacaktır. Bizim amacımız az ürün satıp çok kar etmek değil, çok ürün satıp az kar ederek hizmeti kaliteli şekilde sunmaktır.”dedi

ADRES: Çark Caddesi D. Nuri Bayar İlköğretim Karşısı NO: 25 İrtibat Tel: 0 264 278 23 54

KAYNAK:sakaryabölgehaber.com

3848 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’li Girişimciden Sakarya’da bir ilk.. için 3 Yorum

 1. blabla.... dedi ki:

  hayırlı olsun,
  Allah hayırlı bol kazançlar nasip etsin

 2. Emre Han dedi ki:

  Hayırlı olsun, öncelikle şunu belirteyim fiyatlar cazip…

  Geyvede ise bir çorbayı 2,5 tl ye satan lokantacıya verdiğim para haram olsun…

 3. öner kıraathanesi dedi ki:

  çok güzel olmuş

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle