Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2014 | Alt Haberler, Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Yaşam

Geyve’den PEPSİCO’ya Ayva Teşekkürü…

Geyve Yerel Kültür derneği Pepsi Ziyareti (12)Geyve Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, PEPSİCO’yu ziyaret etti.

Geyve YKD, PEPSİCO  firmasının  TROPİCANA markası adı altında ürettiği “GEYVE – AYVA SUYU”  ile Geyve’nin tanıtımına yaptıkları katkıları nedeniyle PEPSİCO ya teşekkür ziyareti yaptı.

İstanbul – Levent TEKFEN TOWER de bulunan PEPSİCO merkezine yapılan ziyarete; Geyve Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Namık Cihan, Erdinç Tuna, Mehmet Arış, Yusuf Yıldız katıldı.

Geyve YKD Üyelerini; Beyza Sinem Çağlar (PepsiCo Meyve Suyu ve Yeni İş Geliştirme Marka Müdürü), Osman Dilber (PepsiCoyerel kültür derneği site üstüne reklam logosu Meyve Suyu ve Yeni İş Geliştirme Kategori Pazarlama Müdürü), Pelin Mavili (PepsiCo Kurumsal İlişkiler Müdürü) karşıladı.

PepsiCo yöneticilerinin sıcak karşılaması sonunda, Beyza Sinem Çağlar tarafından Geyve YKD Yönetimine kısa bir slayt destekli bilgilendirme yapıldı. Çağlar konuklarına Tropicana ailesi hakkında ulusal ve uluslar arası bilgiler verdi. Geyve ayvasına nasıl ulaşıldığı konusunda açıklamalar yaptı. Çağlar’ın açıklamalarına yer yer Osman Dilber de katıldı. Geyve YKD Yönetimi, Geyve meyveciliği hakkında geniş açıklamalar yaptı. Geyve İlçesinde neleri daha güzel nasıl yapabiliriz sorularının cevapları birlikte arandı. İlçenin tanıtımında ve ürünlerinin daha iyi koşullarda değerlendirilmesi için PepsiCo’nun Geyve YKD nin yanında olduğunun açıklanması, dernek yönetimini mutlu etti. İlçedeki meyve bahçelerini ziyaret ve köy etkinliklerini yerinde izlemeleri için YKD nin davetini memnuniyetle kabul eden PepsiCo en kısa sürede ve sıklıkla Geyve’ye geleceklerini ve birlikte kültürel etkinliklere imza atacaklarını açıkladı.

Geyve Yerel Kültür derneği Pepsi Ziyareti (10)Açıklamaların sonunda; Geyve YKD Başkanı Namık Cihan, PepsiCo Marka Müdürü Beyza Sinem Çağlar’a, yoğun programlarından dolayı ziyarete katılamayan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ile Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık’ın selamlarını ileterek, Geyve İlçesinin tanıtımına ve ilçe ürününün değerlendirilmesine yaptıkları katkı için “Teşekkür Plaketi” sundu. İlçe tanıtımı için basılan kitaplar verildi. Geyve ayvalarından oluşan meyve sepeti ve meyve paketleri dağıtıldı. Şirket yöneticileri; meyve paketlerine çok sevindiklerini ve özellikle ürettikleri ürünler nedeniyle ilk olarak bir plaket aldıklarını ve bu ilki yaşatan Geyve YKD ye teşekkür ettiklerini açıkladı.

Ziyaret birlikte çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

3873 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle