Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Ekim 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Yıldırım Kuyumculuk Soyuldu…

Geyve İlçesi çarşısnda bulununan Yıldırım Kuyumculuk ,gece 03.52 de iş yerine giren hırsızlar tarafından soyuldu.

Alarm 4.10 da çaldı..

Mustafa Yıldırım ve oğulları Haluk ve Neşet Yıldırım tarafından işletilen kuyumcu dükkanı, çarşının içinde ve oldukça da işlek bir mevkide. Mustafa Yıldırım’ın açıklamalarına göre; Gece 04.10 da telefonuna gelen alarm ile iş yerine geldi ve yaptığı kontrollerde anormal bir şey görmedi. Sabah işyerini açmağa geldiğinde anahtarı ile kapıyı açmağa çalıştığında kapının açıldığını fark etti ve polise haber verdi.

30 Saniyede Soygun

Olay yerine gelen Geyve İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri gerekli önlemleri alarak, İl Emniyet Müdürlüğünden Olay Yeri İnceleme Ekibi talep etti. İlden gelen ekip, parmak izi örnekleri aldı, iş yeri sahipleri ile görüşerek bilgiler topladı. İş yerindeki kameraların görüntülerinin incelenmesi sonucunda; hırsızların 3 kişi olduğu, maske taşıdıkları ve 30 saniye içinde işlerini bitirdikleri saptandı.

Zarar 64.000 TL.

Zarar tespitleri sonucunda hırsızların Yıldırım Kuyumculuktan; 523 gr. 8 ayar altın, 543 gr. 14 ayar altın, 16 adet kelepçe, 16 adet künye, 75 adet alyans, 40 adet taşlı yüzük, 8 adet çeyrekli bileklik, 30 adet kolye, 10 adet isimlik olamak üzere toplam 64 bin TL değerinde ürün çaldıkları öğrenildi.

Olay ile ilgili soruşturmanın, İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri tarafından sürdürüldüğü bildirildi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2827 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle