Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Ekonomi, Emlak İlanları, Geyve, Gündem, İlanlar

Geyve MYO Yanında 6 Dairelik Arsa 

11830175_10153159812262872_325791831_nToplamda 362 metrekare Geyve MYO’nun ve Çiftçi Villalarının yanında. 

Geyve’nin son zamanda en cok gelisen ve elit yapilarin bulundugu bölgede, tam olarak yeri ciftci villalarının yaninda. Arsanın yakın yerlerine elit evler yapıldı. İster ön tarafı bahçe olarak kullanıp dublex ya da triplex  villa yapabilirsiniz. İsterseniz her kata 2 şer daireden 6 daireli ev(hesaplattım 2+1 lik 6 daire yapılabiliyor). Önü açık ve güney cephelidir. Resimlerden de görüleceği üzere arsa yol ağzında olduğundan manzararın kapanması söz konusu değil. Arsa her iki taraftan yol ağzı. Yani hem önü hemde sol tarafı yol üstünde kalıyor. Bulunduğu adanın her iki yandan köşesinde kalmaktadır. Yani tam anlamıyla Köşe Parseldir. Yeni Köprü yapıldı çarşıya 4 dk yürüme mesafesinde, sağlık ocağı, çarşı, belediye, pazar yeri, ,üniversite  geyvede aklınıza ilk başta gelen tüm kurumlara yürüme mesafesinde yani geyvenin merkezinde.

Geyve’de yaşıyor olsam istediğim paranın 2 katını da verseniz satmaz orayı kendime bahçesinde her türlü sebze ve meyveyi yetiştirebildiğim süper bir villa yapardım. Geyvede böyle çarşıya 4 dakika mesafede olan, süper güney cephe manzarası olan, sessiz, sakin ve çevresinde elit yapıların bulunduğu bir arsa bulabilmek çok zordur. Artık tarım arazileri arsaya dönüştürmüyorlar. Bölgede arsalar azaldığı ve tek tük kalanlarda satmadığı için  bu bölgede arsa fiyatları her geçen gün artıyor. Bu yüzden satış konusunda acelem yok. ister satılır ister 2 sene sonra daha yüksekten satarım yada ev yapip satarim. Yıl sonuna kadar istediğim parayı alamazsam satıştan kaldıracam, O zaman istediğimi versenizde vermem belkide. Hazır demir fiyatarıda düşmüşken değerlendiririm bu durumu. Yine kat kaşılığı olarak cazip  olabilecek bişey olursa düşünebilirim.(Bu arada arsanın hemen bitişik sırtında akrabama ait olan 362 metrekarelik  tesisler civarı manzararalı ve önü açık 362 m2lik başka parsel daha vardır. İki arsa bitişik nizamdır ve 764 m2 yapıyor. Ben sadece kendime ait olan müstakil 362 m2 arsayı satışa çıkardım istediğim fiyat sadece tek parsele aittir ama iki arsayı değerlendirmek isteyen olursa ikisinide satılabilir yada müteahhide verileblir.)

FİATI: 199 Bin TL.

TEL: 0 505 750 98 98

3608 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle