Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Yaşam

Geyve’de İftar Çoşkusu..

iftar.25Geyve İftar İçin Meydanda Buluştu..

Geyve Belediyesi ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen “İftar Buluşması” programına ilgi büyük oldu.

Tarihinde görülmedik bir şekilde Geyveli vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftar programına yaklaşık 6000 kişinin katıldığı belirtildi.

İftar masaları; Kapalı Pazar Yeri, Şehit Şenol Kamış Meydanı, Mithat Paşa Sokak, Uzun Çarşısonu ve ara sokaklara yerleştirildi. Alınan bilgilere göre; ilgili yerlere düzenlenen masalara 6500 sandalye dağıtıldı. Yemek dağıtımı 27 noktadan yapıldı ve 250 görevli yemek dağıttı.

İftar programına; Sakarya AKP Milletvekili Şaban Dişli, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP MYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu,Sakarya AKP İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık, AKP İlçe Başkanı Muhittin Irmak, İl Gen. Mec Üyeleri Şükrü Çelik ve Neşet Çakır, İlçe AKP KK Bşk. Aynur.Kuru Gökdemir,İlçe Protokol Üyeleri, Alifuatpaşa Belediye Başkanı Ş.Erkan Çalık, Adapazarı Geyveliler Derneği Başkanı EkremŞimşirel ve Yön. Kur. Üyeleri, Akif Yılmaz Şti. Yön. Kur. Bşk. Aydın Yılmaz ve Şirket CEOsu Tuncay Bitirim, İlçedeki Dernek ve Oda temsilcleri, Merkez ve Köy Muhtarlarından bir gurup ve kalabalık bir vatandaş gurubu katıldı.

Milletvekili Dişli, BŞhr Bl.Bşk.Toçoğlu, İlçe Belediye Başkanı Kaya konuk masalarını tek tek dolaşarak hoş geldiniz dedi.

İftar programını; Ahmet Kiremitçioğlu sundu. İst.Eyüp Sultan Camii Baş İmam Hatibi Metin Çakar, iftar öncesi Kur’an-ı Kerim okudu.

İftar sonrasında; Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya hoş geldiniz konuşması yaptı. BŞhr.Bl.Bşk. Zeki Toçoğlu kısa konuşmasında programa katılan konuklara teşekkür etti. Milletvekili Dişli konuşmasında özetle; zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde kardeşlik ve dayanışmaya ve birlikteliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız olduğunu hatırlattı.

Yemek programı sonunda sanatçı Seçkin Bayramoğlu, Medah ve Hacıvat – Karagöz gösterileri sundu.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

 

 

3009 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyve’de Muhteşem İftar Çoşkusu.. için 2 Yorum

  1. Mustafa Akın dedi ki:

    afiyet olsun daha nice ramaanlara
    http://www.akintoner.com mustafa akın alifuatpaşa

  2. helalci dedi ki:

    AFİYET OLSUN…DEMEKKİ YEMEYE BEBEKKEN ALIŞMIŞSINIZ.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle