Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Kasım 2012 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet

Havaların soğuması ve Kış mevsiminin habercisi yağmurun sesinin duyulması ile  kömürcülerde hareketlilik başladı.

Kış Hazırlıkları tamam

Kömür alışverişinin hız kazandığı bu günlerde kömür ticareti yapan Uysal Kömür Ticareti sahibi Servet Uysal;Geyve  halkı ile çevre belde ve köylerdeki müşterilerinin kömür ihtiyaçlarını karşılamak tüm hazırlıklarını yaptıklarını söyledi..

Öncelik Müşteri memnuniyeti

Müşterilerinin firmalarına olan güvenlerini çeyrek asrın verdiği tecrübeye ve Uysal Ticaret  Kömür firmasının ciddiyetine bağlıyan Servet Uysal, “30 yıldır Geyve halkına hizmet veriyoruz. Bizden bir kez kömür alan başka bir firmadan alışveriş yapmaz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Bizim işimiz kömürü satmakla bitmez. Eve veya işyerine teslim ve bunun arkasından müşterinin memnun olup olmadığı sorusu da bizim işimizin içindedir” diye konuştu.

Kalite ve Güven bir arada

Bu sezon havaların geç soğuması ile kömür satışının geç başladığını belirten Uysal; Vatandaşlarımızın kömürünü alırken Kömürün kalorisini kaliteye ve firma güvenini ön planda tutmalarını  ;kendilerinde her bütçeye uygun kömürlerinin bulunduğunu,ayrıca Kredi kartı kullanan müşterilerimiz için uzun vadeli peşin fiyatına taksitle satışlar yaptıklarını ayrıca siteler için toplu satışlarda da kampanyalarımız devam ediyor” dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

NOT:Resimleri büyütmek için üzerini tıklayınız


2527 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

GEYVESPOR ŞAMPİYONLUK MAÇI

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle